
BMW 3-serie Touring - 320e Facelift Incl. BTW
Algemeen
| Prijs | € 27.750 |
| Prijs excl. BTW | € 22.982 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 104.651 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-924-BJ |
| Datum deel 1 | 27-12-2022 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - jun. 2024
Referentienummer: 2030
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 120 kW (163 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 120 kW (163 PK)
Wielbasis: 285 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 52 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Accu
Accu: 12 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 33 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- kleur zwart
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
Extra
- afdekhoes
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- geluidsimulator
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- keyless entry
- keyless entry
- keyless start
- lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- sluitbekrachtiging
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Sinds 2017 zijn wij constant op zoek naar de juiste occasions, door de hoge eisen welke wij stellen bij de inkoop van onze occasions kunnen wij u altijd een een betrouwbaar aanbod van snelle, sportieve en exclusieve occasions aanbieden. Alle door ons aangeboden voertuigen beschikken namelijk over een kloppende onderhoudshistorie, nagenoeg alle opties & accessoires, en uiteraard een kloppende en betrouwbare kilometerstand.
Financial lease:
Bij Hublo cars is het tevens mogelijk om gebruik te maken van financial lease aanbod. Bereken op onze website, www.hublocars.nl eenvoudig uw tarieven of dien gelijk uw aanvraag in. Liever telefonisch contact? ook dit mogelijk door te bellen naar 0546648257
Inruil:
Inruil van uw huidige voertuig is bij Hublo cars uiteraard mogelijk, benieuwd naar wat wij u kunnen bieden voor uit huidige voertuig? Neem dan contact op met onderstaand telefoonnummer.
Garantie:
Vrijwel al onze occasions worden optioneel verkocht met 12 maanden garantie. Wanneer er binnen de garantie periode een defect aan uw voertuig ontstaat wordt deze vakkundig in onze garage verholpen. Hierdoor behoren onverwacht hoge reparatie kosten tot het verleden. Slijtage en aanbouwdelen uitgezonderd. Kijk voor onze uitgebreide garantievoorwaarden op www.hublocars.nl
Ondanks de zorgvuldige samenstelling van onze advertenties, kan Hublo Cars niet instaan voor de juistheid of de volledigheid daarvan. Aan de informatie op deze advertentie kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.
Voor vertrek graag bellen of het voertuig naar uw keuze nog aanwezig is, dit om teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden
Ma-Vr: 8:00-17:00
Za: 10:00-15:00
Ook buiten openingstijden staan wij uiteraard voor u klaar, echter dient hiervoor wel een afspraak gemaakt te worden. Dit is mogelijk door contact op te nemen met een van de onderstaand telefoonnummer.
Tot ziens bij Hublo Cars,
Denekamperweg 40C
7678SZ
Geesteren (ov)
0546-648257
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























