
BMW 3-serie Touring - 320e | LED | Navigatie | Sportstoelen | Stoelverwarming | Keyles go | DAB | Hifi speakers
Algemeen
| Prijs | € 32.900 |
| Prijs excl. BTW | € 27.259 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 58.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-593-HG |
| Datum deel 1 | 23-06-2023 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Saphirschwarz metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Modelcode: G21
Typenummer: 41FY
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 54 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxB): 471 x 183 cm
Wielbasis: 285 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieur: Leder vernasca schwarz, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 33 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden BOVAG garantie:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Uitgebreide technische inspectie
- Aflevercontrolebeurt: 6 maanden / 10.000 km onderhoudsvrij
- Volledige reiniging van in- en exterieur
- Geldige APK (minimaal 12 maanden)
- Volle tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- (430)
- 17 inch LM V-spaak (styling 778) Reflex Silber (1S3)
- Comfort Access (322)
- Dakdraagsysteem M hoogglans Shadow Line (3MC)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Geluidswerende ramen (3KA)
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (760)
Infotainment
- BMW Live Cockpit Plus (6U2)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB-tuner (654)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- HiFi System (676)
Interieur & Comfort
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische 2-zone airconditioning (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel (2TE)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (4U9)
Veiligheid
- Active Guard Plus (5AQ)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
Overig
- Achteruitrijcamera (3AG)
- BMW Widescreen Display (6WC)
- Comfort Pack (7VB)
- Curved Display (8WM)
- Deactiverings mogelijkheid voorpassagiersairbag (5DA)
- Entertainment Pack (9D5)
- Hoofdsteunen achter neerklapbaar (5DC)
- In de breedte verstelbare rugleuning (491)
- Interieurlijsten Schwarz hoogglans (4AT)
- Leder Vernasca Schwarz stiksel Schwarz (MAH7)
- Lendesteun bestuurder (487)
- Opbergpakket (493)
- Parking Assistant (5DM)
- Voorbereiding Driving Assistance (9QX)
- achteruitrijcamera (03AG)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (8WQ)
- Alarmsignaal (Intern) (8S2)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Banden reparatieset (2VC)
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- BMW TeleServices (6AE)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Condition Based Service (8KA)
- EU AG intern (230)
- Flexible Fast Charger 2.0 (Mode 2) (4T3)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Instructieboekjes aanwezig
- Intelligent Emergency Call (6AF)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Laadkabel (Mode 3, 11kW) (4T4)
- Lendesteunen (0488)
- Nederlandse taalversie (868)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Ondersteuning multimedia audio/USB (6VB)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (7CG)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wielslotbouten (2PA)
= Bijzonderheden =
41FY 320e Touring
475 Saphirschwarz metallic
MAH7 Leder Vernasca Schwarz stiksel Schwarz
07VB Comfort Pack
09D5 Entertainment Pack
01CB Selectie CO2 (Intern)
01DF Selectie CO2 (Intern)
01S3 17 inch LM V-spaak (styling 778) Reflex Silber
230 EU AG intern
255 Sportstuurwiel met leder bekleed
02PA Wielslotbouten
02TE Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel
02VB Bandenspanningsweergavesysteem
02VC Banden reparatieset
302 Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
322 Comfort Access
03AG Achteruitrijcamera
03KA Geluidswerende ramen
03MC Dakdraagsysteem M hoogglans Shadow Line
420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
428 Gevarendriehoek en verbanddoos
430 Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde
431 Automatische dimmende binnenspiegel
459 Elektrisch verstelbare stoelen
481 Sportstoelen voor
487 Lendesteun bestuurder
491 In de breedte verstelbare rugleuning
493 Opbergpakket
494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
04AT Interieurlijsten Schwarz hoogglans
04NE AG-Intern
04T3 Flexible Fast Charger 2.0 (Mode 2)
04T4 Laadkabel (Mode 3, 11kW)
04U9 Akoestische waarschuwing voor voetgangers
04UR Ambiance verlichting
508 Park Distance Control (PDC) voor en achter
534 Automatische 2-zone airconditioning
544 Cruise Control
548 Kilometertacho
05AQ Active Guard Plus
05DA Deactiverings mogelijkheid voorpassagiersairbag
05DC Hoofdsteunen achter neerklapbaar
05DM Parking Assistant
654 DAB-tuner
676 HiFi System
06AE BMW TeleServices
06AF Intelligent Emergency Call
06AK ConnectedDrive Services
06C4 BMW Connected Pack Professional
06NX Draadloos oplaadstation
06U2 BMW Live Cockpit Plus
06VB Ondersteuning multimedia audio/USB
06WC BMW Widescreen Display
760 Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line
868 Nederlandse taalversie
886 Boordliteratuur Nederlands
08KA Condition Based Service
08R9 Koudemiddel
08S2 Alarmsignaal (Intern)
08S3 Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern)
08TF Actieve voetgangersbescherming
08WM Curved Display
08WQ AG intern
09QX Voorbereiding Driving Assistance
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















