
BMW 3-serie Touring - 320i Edition M Sport Shadow High Executive Automaat, Panorama dak
Algemeen
| Prijs | € 12.999 |
| Bouwjaar | Oktober 2018 |
| Kilometerstand | 316.683 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TP-818-X |
| Datum deel 1 | 13-10-2018 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
Overig
- Achteruitrijcamera
- Audio Media Pack (Audio-installatie, Cruise control adaptief met Stop&Go, DAB-ontvanger, Draadloze telefoonlader, Stuurhulp)
- Lichtmetalen velgen 20''
- Parking Pack (Achteruitrijcamera, Parkeer-assistent)
- Safety-pack (Bots waarschuwing systeem, Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
- Verwarmd stuur
= Bijzonderheden =
BMW 3-Serie Touring 320i Edition M Sport Shadow High Executive Automaat – 2018 | Panorama | Luxe & Sportief
Zeer mooie en rijk uitgeruste BMW 3-Serie Touring 320i Edition M Sport Shadow High Executive uit 2018. Deze sportieve stationwagen combineert krachtige prestaties met luxe, comfort en een dynamisch rijgedrag. Dankzij de automatische transmissie en complete uitrusting is iedere rit een plezier.
De auto verkeert in nette staat en is uitstekend onderhouden.
Uitvoering & opties:
Automaat
M Sport pakket
Shadow Edition
Panoramisch glazen dak
Navigatiesysteem Professional
Lederen / sportinterieur
Sportstoelen
LED koplampen
Parkeersensoren voor en achter
Achteruitrijcamera
Climate control
Cruise control
Stoelverwarming
Keyless start
Multifunctioneel sportstuur
Lichtmetalen M-velgen
Ruime en comfortabele Touring met sportieve uitstraling en krachtige 320i benzinemotor. Ideaal voor zowel zakelijke als privéritten.
Bouwjaar: 2018
Motor: 2.0 benzine (320i)
Transmissie: Automaat
Interesse of vragen? Neem gerust contact op voor meer informatie of het maken van een proefrit.
Aan eventuele verschillen in onze advertenties kunnen geen rechten ontleend worden.
Autocentrum Rijnland
BOVAG Dealer Occasions
Het autobedrijf waar uw moet zijn voor een kwaliteit Dealer Occasion.
Met jarenlange ervaring binnen dealer bedrijven weten wij wat belangrijk is voor onze klant, en hebben we ons gespecialiseerd in de in –en verkoop van sportieve hatchbacks en SUV. Wij willen ook met precisie de klant helpen tot de juiste keuze.
* Onderhoudsbeurt
* Olie/ Olie filter
* luchtfilter
* interieurfilter
* vloeistoffen
* Auto totaal geconditioneerd.
* Garantie
Mogelijk in overleg.
Zoekt u een nieuwe Occasion ?
Een auto moet goed voelen, goed rijden, en bij je passen.
Wat moet je hier voor doen, proefrijden.
Dit kan bij ons altijd vrijblijvend !!
Bij ons bent u op het juiste adres om zorgen loos te rijden.
Wij zijn 6 dagen per week geopend om u te helpen en vrijblijvend onze auto’s te laten bezichtigen.
Neemt u gerust contact op met onze showroom op onderstaande telefoon, mail of whatsapp
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















![BMW 3-serie Touring - 320i M Sport Shadow Executive Aut. [ Hifi audio Navi prof. Leder Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762103590/240x180/bmw-3-serie-touring-320i-m-sport-shadow-executive-aut-hifi-audio-navi-prof-leder-camera.jpg)




