
BMW 3-serie Touring - 320i Executive
Algemeen
| Prijs | € 3.290 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 229.315 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 10-RZ-JS |
| Datum deel 1 | 27-10-2005 |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 3-serie Touring 320i Executive
- Kenteken: 10-RZ-JS
- Merk: BMW
- Model: 3-serie Touring
- APK tot: 27-10-2026
- Tellerstand: 229315 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1995 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N46B20B
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 452 cm
- Hoogte: 1418 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Zolang de advertentie er staat is de auto aanwezig, aanvragen of de auto er nog is zullen dan ook niet beantwoord worden. Ongezien bieden op auto's heeft geen zin, hetzelfde geld voor laatste prijs aanvragen, ook hier zullen we niet op antwoorden.
ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND !! VOOR BEZICHTIGING ALTIJD EVEN BELLEN SVP !!
Al onze prijzen zijn rijklaar, zonder verdere bijkomende kosten. Biedingen en laagste prijs aanvragen zullen niet in behandeling genomen worden. Als u interesse heeft in een van onze occasions raden we aan om voordat u naar ons toe komt dit kenbaar te maken. Een afspraak maken voor een dag of enkele dagen later is mogelijk, maar de auto wordt pas definitief gereserveerd als u van huis vertrekt. Daarom graag voor vertrek altijd nog even contact opnemen of de auto dan nog beschikbaar is. Wij zullen dan gedurende uw reistijd de auto voor u reserveren.
Inruil, verzekering en financiering is mogelijk. Voor vragen of informatie kunt u ons telefonisch bereiken op 06-45 86 46 86.
Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m zaterdag tussen 9.30 uur en 17.30 uur. Buiten deze tijden kunt u ons een sms, whatts app of email sturen naar 06-45 86 46 86 of info@autosalesbrabant.nl.
Ondanks dat wij ons best doen om alle informatie in de advertenties juist weer te geven, kunnen er geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoirelijst door druk en/of plaatsingsfouten. Houdt u dus rekening, om bij aanschaf, de voor u belangrijke opties en accessoires te controleren of deze aanwezig zijn om teleurstelling achteraf te voorkomen.
Ons bezoekadres is:
Auto Sales Brabant
Franse Akker 24 B
4824AK Breda
0645864686
info@autosalesbrabant.nl
www.autosalesbrabant.nl/
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































