
BMW 3-serie Touring - 320i Executive Sport (M-SPORT, ACC, LEDER, PARKEERSENSOREN)
Algemeen
| Prijs | € 7.895 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 258.429 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 08 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-KLG-72 |
| Datum deel 1 | 28-05-2013 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1460 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.035 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Halogeen mistlampen
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""", Sportonderstel, Sportstuur)
= Bijzonderheden =
Zeer nette BMW 3-serie Touring 320i uit 2013 in de Executive Sport uitvoering met M-Sport pakket. Een sportieve en ruime stationwagen met veel comfort en een luxe uitstraling.
De auto is voorzien van adaptive cruise control, lederen bekleding en parkeersensoren voor extra comfort en gebruiksgemak tijdens iedere rit.
• Executive Sport uitvoering
• M-Sport pakket
• Adaptive Cruise Control
• Lederen interieur
• Parkeersensoren
• Ruime Touring uitvoering
Een complete en stijlvolle BMW die sportiviteit perfect combineert met comfort en ruimte.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























