
BMW 3-serie Touring - 320i High Executive Pano Xenon APK 170PK
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 190.113 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-573-BD |
| Datum deel 1 | 10-05-2011 (import) |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 182 x 142 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
Overige
- Spiegel-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
= Bijzonderheden =
Keurig nette BMW 320 met 170 pk en een gecontroleerde kilometerstand van 190.000. Van buiten ziet deze auto er keurig netjes verzorgd en gepoetst uit, geen beschadigingen. Ook van binnen is deze auto netjes onderhouden en zijn de stoelen vlekvrij. De auto rijdt zoals het moet en de airco wordt lekker koud. Het is een frisse auto om in te rijden en om te zien.
Onderhoud & reparaties
- Boekjes aanwezig bij de auto (volledige historie)
- Facturen aanwezig
- INJECTOREN ZIJN VERVANGEN IN 2024 A €2500,-
- Kleine onderhoudsbeurt is mogelijk voor €200,- (INCLUSIEF NIEUWE APK)
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
⭐ ⭐ INFORMATIE ⭐⭐
Bij Donk Marlin Automotive doen we ons uiterste best om alle informatie over onze auto’s zo nauwkeurig en actueel mogelijk te presenteren. Toch kan er altijd een kleine fout insluipen. Daarom raden we aan om belangrijke zaken zelf te controleren voordat u een beslissing neemt. Aan de informatie in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)



























![MINI Countryman - 1.5 Cooper S E ALL4 [ Panorama LED Harman/Kardon Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178540/240x180/mini-countryman-1-5-cooper-s-e-all4-panorama-led-harman-kardon-leder.jpg)
























































