
BMW 3-serie Touring - 320i|LUXURY LINE|PANO|18"|EL.ACHTERKLEP|AUTOMAAT|LED|XENON
Algemeen
| Prijs | € 11.990 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 202.873 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 21 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GJ-977-V |
| Datum deel 1 | 18-06-2015 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
GVW: 2.090 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitentemperatuurmeter
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Luxury-Line ("Lichtmetalen velgen 18""", Chroom delen exterieur)
= Bijzonderheden =
PRACHTIGE BMW 320i
LUXURY LINE UITVOERING
BWJR 2015
202.873km
VOORZIEN VAN:
- AUTOMAAT
- PANORAMADAK
- ELEKTRISCHE ACHTERKLEP
- LED DAGRIJVERLICHTING
- XENON
- 18" VELGEN
KEURIG ONDERHOUDEN, DEELS BIJ BMW.
ONZE BELOFTES
*** GEEN AFLEVERKOSTEN
Bij de prijs die u ziet, komen GEEN AANVULLENDE KOSTEN.
*** INRUIL
Is altijd bespreekbaar.
*** GARANTIE
Standaard 1 maand garantie op de motor en de versnellingsbak.
*** AFLEVERING
Geen achterstallig onderhoud! Is uw volgende auto binnenkort toe aan een onderhoudsbeurt? Dan zorgen wij ervoor dat deze plaatsvindt.
Daarnaast voeren we een grondige inspectie uit, zodat u geen verrassingen tegemoet hoeft te zien na de aankoop.
Tenminste 6 maanden APK, voldoende brandstof en een poetsbeurt behoren ook tot de standaard!
HET BEDRIJF
Auto Haasdal is een flexibel en correct bedrijf met een energieke eigenaar die u, net als zijn auto`s, alle aandacht schenkt die u verdient. We streven niet naar een deal, maar naar een nette aanbieding voor een auto die bij u past. We geloven in specialisten die met passie hun vak beoefenen en werken daarom samen met professionele partners voor onderhoud/reparatie, verzekering, carcleaning en licht schadeherstel (restyle).
Auto Haasdal werkt met een aanbod van zorgvuldig geselecteerde auto`s die doorgaans zijn voorzien van een complete onderhoudshistorie. Om in een bepaalde behoefte te kunnen voorzien, zoals een zeer lage kilometerstand, uitgebreide optiepakketten of een exclusieve uitvoering, kan Auto Haasdal uitwijken naar het buitenland (import).
U bent altijd welkom! WE RADEN U AAN EEN AFSPRAAK TE MAKEN VOOR EEN BEZICHTIGING.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























