
BMW 3-serie Touring - 320i M-SPORT High Executive/heads-up/Dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 19.945 |
| Bouwjaar | April 2017 |
| Kilometerstand | 113.951 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NR-254-N |
| Datum deel 1 | 01-04-2017 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Service pakket 1 (€ 795): Inclusief Auto Trust garantie (Europa) Geldige APK Onderhoudsbeurt
- Service pakket 2 (€ 1.295): Inclusief Auto Trust garantie (Europa) Geldige APK Onderhoudsbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Velours/alcantara bekleding
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- Head-up display
- M Sport ("Lichtmetalen velgen 18""", Aluminium interieur afwerking, M Aerodynamica, Sportonderstel, Velours/alcantara bekleding)
- Sport Line ("Lichtmetalen velgen 18""", Lederen sportstuur)
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Welkom bij JM Car Store
Inruil, lease/financiering en garanties behoren uiteraard tot de mogelijkheden.
Neem hiervoor contact op met één van onze adviseurs.
Heeft u specifieke wensen met betrekking tot aflevering van uw nieuwe auto? Niks is ons te gek! Laat het ons vooral weten.
BEL ONS VAN TE VOREN VOOR EEN AFSPRAAK, OM EVENTUELE TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN!
* INRUIL Auto's :
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen.
De foto's kunt u sturen via Whats'App 0627546656
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* JM Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























