Let op! Geld lenen kost geld
BMW 3-serie - 320/6 Automaat **36.000 org.km.**CH-import 2004**AUTOMAAT**SCHUIFDAK** - AutoWereld.nl
 
€ 19.950
36.078 km

Algemeen

Prijs € 19.950
Bouwjaar 1977
Kilometerstand 36.078 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 03 mei 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken 08-YB-94
Datum deel 1 15-12-1977 (import)
Topsnelheid 176 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 13,60 sec
Motorvermogen 90 kW (122 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 1990 cc
Energielabel -
Carrosserie Sedan
Kleur Zilver (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Zilver metallic
Gewicht 1130 kg
Trekgewicht max 1000 kg
Trekgewicht onger. 500 kg
Verbruik -
Introductiejaar juli 1978
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto de Jong
Smidsdijk 12

3945LB Cothen

0343552055

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: jul. 1978 - sep. 1982
Modelcode: E21

Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 176 km/u
GVW: 1.550 kg
Wielbasis: 257 cm

Interieur
Interieur: Donker blauw, Velours

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 1

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen

Unieke kans voor de BMW-liefhebber!! Prachtige BMW 320/6 Automaat van december 1977 met slechts 36.078 aantoonbare kilometers!! Eén van de allereerste 320 6-cilinders, met een mooi vroeg chassisnummer! Verkeerd geheel in originele en onverprutste staat. Alle slangklemmen, steuntjes, boutjes zijn nog mooi geanodiseerd zoals zij de fabriek ooit verlieten, nergens sporen van oxidatie, gewoon geweldig!! Deze E21 is in 2004 vanuit Zwitserland naar Nederland gekomen met slechts 34.246 km., deze kilomerstand is aantoonbaar door diverse facturen en keuringsrapporten. Uitgerust met een fijn schakelende Automaat, Schuifdak en Toerenteller. Heeft sinds binnenkomst hier in Nederland nog geen 2000 kilometer gereden en was opgenomen in een fantastische BMW- verzameling waar hij 20 jaar bij dezelfde eigenaar heeft mogen verblijven. Vanwege de leeftijd van deze man is hij langzaam aan zijn collectie aan het verkopen. Omdat hij weinig gereden heeft is er nu wel wat Love&Caring nodig, de achterste uitlaatdemper lekt (nieuwe aanwezig), carburateur reinigen en afstellen (slaat snel af bij koude motor), banden vanwege leeftijd vernieuwen en de distributieriem is nu ook 20 jaar oud. Optisch in mooie originele staat met minimale gebruikssporen, ook het interieur is netjes. Optisch zou ik zelf uitsluitend de isolatiemat onder de motorkap vernieuwen (is vergaan) en een paar mooie klassieke blauwe kentekenplaten monteren. Door tijdgebrek hier gaat het wel even duren voordat ik de tijd ervoor ga vinden die deze E21 zeker verdient, tot die tijd is hij uitsluitend voor de liefhebber te koop voor EUR 19.950,=. Een stevig bedrag maar absoluut geen weggegooid geld want een E21 in deze uitvoering, deze staat en vooral met deze unieke kilometerstand is bijna niet meer te vinden en is een goede investering voor de toekomst! Bij uitblijvende verkoop mag deze E21 lekker in mijn eigen verzameling blijven. Bezichtiging uitsluitend op afspraak en begrijp mij goed....wat-is-je-laatste-prijs-vragen, filmpje hier en foto daar van of vragen per mail worden niet beantwoordt. Gewoon ouderwets bij de auto komen kijken, veel gezelliger! Foto's onderzijde volgen binnenkort, hij staat nu al op Autotrack met 53 foto's. Dus heb je serieuze interesse, bel dan met 06-21245527 voor het plannen van een afspraak. Dan gaan we samen lekker bij de auto kijken en genieten van zijn originaliteit !! Met vriendelijke groet, Leen de Jong.

Al onze prijzen zijn rijklaar-prijzen tenzij anders vermeld. Diverse onderhouds- en garantie pakketten beschikbaar. LET OP !! Smidsdijk 12, Cothen is mijn privéadres. Graag even een belletje voor de locatie van de auto van uw keuze! Informatie over de auto geven wij het liefst telefonisch, e-mails worden niet dagelijks gelezen. Dus, graag even bellen met 06-21245527 of 0343-552055. Met vriendelijke groet, Leen de Jong.

Hoeveel kost een BMW 3-serie verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto de Jong

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken