
BMW 5-serie - 530i M-Sport | Head-Up | 20 Inch | Display-Key | Camera | Navi-Prof | Full-LED | Sfeerverl
Algemeen
| Prijs | € 25.400 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 156.971 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SN-737-V |
| Datum deel 1 | 22-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bluestone Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2017 - jul. 2018
Modelcode: G30
Referentienummer: 31
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Car Run B.V. De Run 8216 5504EM VELDHOVEN, NL 0402300147 http://www.CarRun.nl info@CarRun.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 20"
- M-Sport pakket
- Shadow line hoogglans zwart
- Sierlijsten zwart
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- BMW Live Cockpit Professional
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- M-Sport interieur
- Sfeerverlichting
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Keyless start
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Draadloze telefoonlader
- interieurklimaat vooraf instelbaar
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Carrun biedt aan een in zeer nette staat verkerende BMW 530i met M-Sport pakket en 20 inch BMW individual velgen.
Deze auto is aantoonbaar dealer onderhouden.
Ook beschikt deze auto over o.a. Head-Up display, Display Key met voor klimatisering functie, Achteruitrij camera, Navigatie Professional, Full-LED koplampen, Sfeerverlichting, Getint glas, Shadow-Line sierlijsten, Dodehoek detectie, Sportremmen, Draadloze telefoonoplader.
Onze prijs is rijklaar inclusief afleverbeurt, nieuwe APK en volledige hoogwaardige detailbehandeling.
Voor meer informatie neem dan telefonisch contact met ons op via 040-2300147, of kom langs voor een bezichtiging.
Zoekcriteria; M5 M6 M550 M550I 550I 550IX 530 540 530IX 540IX 550 545 545E 550IX 35 30 3.0 bi turbo awd huisselectie 4wd bmw premium selection bovag garantie automaat individual schuifdak M SPORT i I opendak open dak x drive xdrive msport mpack mpakket m uitvoering..
U kunt uw leasecontract ook via CarRun regelen. Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met TW Lease maatwerk bieden.
Zij nemen, als u dat wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken.
Meer weten? TW Lease (www.twlease.nl) kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden.
Uw contactpersoon is Erik van Hoof, hij is bereikbaar op telefoonnummer: 06-19907891 of via e-mail op erik@twlease.nl
Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























