
BMW 5-serie - 535d High Executive , Dealer onderhouden , Head up display , Standkachel
Algemeen
| Prijs | € 6.900 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 360.637 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 84-JFG-5 |
| Datum deel 1 | 03-07-2008 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.220 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 185 x 147 cm
Wielbasis: 289 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Multimedia-voorbereiding
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
Overig
- Head-up display
- Keyless Go
- Lifestyle-pakket ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""")
- Pakeersensor voor
Bij geen gehoor op het telefoonnummer dan graag contact op dit nummer : 06 44 74 75 19 !!
Graag even bellen of een berichtje sturen voordat u langs komt !!
Wij berekenen GÉÉN RIJKLAARMAAKKOSTEN: wij adverteren met scherpe meeneemprijzen. Uw aangekochte auto krijgt hiervoor:
- een algemene controle van de auto;
- vrijwaring (bij inruil van een auto);
- een professioneel gepoetste auto.
Bij geen gehoor op het telefoonnummer dan graag contact op dit nummer : 06 44 74 75 19 !!
*Betaling
Betaling is mogelijk per bankoverschrijving (internet bankieren). LET OP: Banken hanteren tegenwoordig een tijdslot van 4 uur, wij adviseren u, om 4 uur van te voren het limiet van internet bankieren aan te passen (geen pinlimiet).
Openingstijden
Ma 09:00 tot 17:00
Di 09:00 tot 17:00
Wo 09:00 tot 17:00
Do 09:00 tot 17:00
Vr 09:00 tot 17:00
Za 10:00 tot 14:00
Zo Op Afspraak
Financiering mogelijk vraag naar de mogelijkheden.
Jayma Trading
De Overmaat 22
6831 AH Arnhem
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























