
BMW 5-serie - 545e xDrive High Executive
Algemeen
| Prijs | € 59.290 |
| Prijs excl. BTW | € 49.051 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 71.727 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HDB-25-V |
| Datum deel 1 | 18-02-2022 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,60 sec |
| Motorvermogen | 290 kW (394 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1920 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 46 liter
Actieradius: 49 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.605 kg
Afmetingen (LxB): 496 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG Garantie 1 jaar: 1 jaar BOVAG garantie, Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 3
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio Media Pack (Audio-installatie, draadloze telefoonlader, spraakbediening, WiFi voorbereiding)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- M Sportpakket (M Aerodynamica, aluminium interieur afwerking, sportonderstel)
- M Sport Plus Pack (lichtmetalen velgen 20", head-up display)
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Parking Pack (achteruitrijcamera, parkeer assistent)
- passagiersairbag
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Safety-pack (bots herkenning en activatie, dodehoek detectie, achteruitrij assistent, rijstrooksensor, verkeersbord detectie)
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































