
BMW 5-serie - 550i High Executive - M5 look
Algemeen
| Prijs | € 23.500 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 120.509 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HTH-95-P |
| Datum deel 1 | 01-01-2011 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,00 sec |
| Motorvermogen | 301 kW (409 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4395 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1975 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - jul. 2013
Referentienummer: 2734
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 5,0 s
Topsnelheid: 250 km/u
Wielbasis: 297 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,4 l/100km (1 op 7,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 320 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/HTH95P
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 372 - € 412 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- houtafwerking interieur
- parkeersensor voor en achter
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
BMW 550i High Executive – M5 Look – Full Option – 409 PK!
Zeer dikke en compleet uitgevoerde BMW 550i F10 High Executive aangeboden in sportieve M5 look uitvoering. Deze krachtige sedan beschikt over een indrukwekkende V8 benzinemotor met maar liefst 409 PK gecombineerd met een soepele 8-traps automaat. Een perfecte mix van luxe, comfort en prestaties.
De auto verkeert in nette staat en is voorzien van zeer veel opties. Dankzij het M-pakket, de 20 inch velgen, verlaagde uitstraling en het sportieve geluid van de 4 uitlaten heeft deze BMW een zeer exclusieve uitstraling.
Belangrijkste gegevens: Bouwjaar: 2011 Kilometerstand: 120.509 km Brandstof: Benzine Transmissie: Automaat (8-traps) Vermogen: 409 PK / 300 kW Carrosserie: Sedan – 4 deuren BTW/Marge: Marge auto Uitvoering & opties:
✔ M-pakket / M5 look
✔ 20 inch lichtmetalen velgen
✔ Verlaagd
✔ 4 uitlaten
✔ Softclose portieren
✔ Schuif-/kanteldak
✔ Head-up display
✔ Volledig elektrische stoelen
✔ Stoelverwarming
✔ Parkeersensoren
✔ Navigatiesysteem
✔ Climate control
✔ Cruise control
✔ Multifunctioneel stuurwiel
✔ Luxe lederen bekleding
✔ High Executive uitvoering
De auto heeft recent groot onderhoud gehad en rijdt en schakelt uitstekend. Een zeer complete en exclusieve BMW voor de echte liefhebber.
Wij spreken Nederlands en Engels!
WE SPEAK DUTCH & ENGLISH
INRUILEN:
Heeft u serieuze interesse en wilt u uw huidige auto inruilen? Wij verzoeken u een aantal foto`s te mailen naar: Info@victoriacc.nl of via Whatsapp 06-16 45 97 32 samen met het kenteken, KM-stand, gebreken en de verwachte prijs. Alleen dan kunnen wij uw aanvraag in behandeling nemen.
KEURINGEN:
Aankoopkeuringen zijn bij ons op locatie toegestaan. Uiteraard in overleg.
GARANTIES:
Garanties bespreekbaar.
TENNAAMSTELLEN:
Tennaamstellen direct bij ons. 24/7.
VERZEKEREN:
Verzekeren kan via ons geregeld worden. Dit maandag t/m Zaterdag 09.00- 17.30.
FINANCIERING:
Ook bieden wij de mogelijkheid tot een financiering of financial lease. Dit kan zowel voor de zakelijke klant of voor de particulier. Informeer gerust vrijblijvend naar de mogelijkheden.
Voor meer informatie of proefrit kunt u contact met ons opnemen:
Victoria Car Centre BV
Bergweg-zuid 163
2661 CT Bergschenhoek
TEL; +31 10 303 75 36
Mob.: 06 16 45 97 32 / +31 6 16 45 97 32
Website: www.victoriacc.nl
E-mail: Info@victoriacc.nl
Gezien het feit dat wij niet altijd aanwezig zijn, dit in verband met ophalen en brengen van de auto`s/ onderdelen, adviseren wij u een afspraak te maken voor u ons bezoekt.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































