
BMW 5-serie - (g30) 5 Serie (g30) 520i 184PK M-SPORT LEDER LASERLICHT CARPLAY NAVI WINTERPACK
Algemeen
| Prijs | € 37.845 |
| Prijs excl. BTW | € 31.754 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2022 |
| Kilometerstand | 43.597 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-067-XK |
| Datum deel 1 | 01-04-2022 |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Bluestone |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 2694027
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 235 km/u
Afmetingen (LxBxH): 496 x 187 x 147 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 01-04-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
-
- 18'' Lichtmetalen wielen M Dubblespaak (styling 662 M) in Orbit Grey
- Android auto
- Apple CarPlay
- Bandenspanningsweergavesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding en USB-aansluiting
- Bekleding leder Dakota
- Bluetooth carkit
- BMW Individual hoogglans Shadow Line
- BMW Live Cockpit Professional
- BMW TeleServices
- Comfortstoelen voor
- ConnectedDrive Services (BMW Online)
- Connected navigation
- Connected Package Professional
- DAB+ tuner
- Doorlaadopening in de achterbank
- Elektrisch verstelbaar bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbaar stuur
- Elektrisch verstelbare lendensteunen op voorstoelen
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Emergency Call
- Interieurlijsten Oxidsilber dunkel matt met accentlijsten in Perlglanz Chrom
- ISO-fix
- ISOFIX bevestiging achter
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Lichtsensor
- M Aerodynamiscs Package
- Metallic lak
- Middenarmsteun
- M Leather Steering Wheel
- M Shadow Line WIth Expanded Scope
- M Sports Package
- M sportstuurwiel
- On-Street Parking Information
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Real Time Traffic Information
- Regen- en lichtsensor
- Remote Services
- Smartphone integratie
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- Velours vloermatten
- Wielslotbouten
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























