
BMW 5-serie - M550xd Automaat 381PK | Leder | Panorama | Adaptive cruise | Camera | Stoelverwarming | Cl
Algemeen
| Prijs | € 16.885 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 229.717 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-TLH-03 |
| Datum deel 1 | 28-03-2013 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,70 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1870 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Te koop: BMW 550xd (2013) met 229.XXX km. Deze indrukwekkende en luxe uitgevoerde sedan combineert pure prestaties met ultiem comfort. Met maar liefst 381 PK, vierwielaandrijving en een automatische transmissie biedt deze BMW een krachtige en tegelijkertijd comfortabele rijervaring.
De auto is voorzien van parkeersensoren voor en achter en een achteruitrijcamera, wat parkeren en manoeuvreren eenvoudig maakt. Het stijlvolle glazen schuif-/kanteldak zorgt voor extra licht en een ruimtelijk gevoel in het interieur.
Binnenin biedt deze 5-serie pure luxe met hoogwaardige lederen bekleding en elektrisch verstelbare stoelen met memoryfunctie, zodat je altijd comfortabel zit. Zowel voor- als achterin beschikt de auto over stoelverwarming, ideaal tijdens koude dagen. Daarnaast zorgen adaptive cruise control en climate control voor extra comfort tijdens lange ritten.
Ook op multimedia gebied is deze BMW compleet uitgerust met DAB-radio voor storingsvrije digitale radio en een luxe infotainmentsysteem. De krachtige 550xd motor levert indrukwekkende prestaties, terwijl het onderstel en de automaat zorgen voor een perfecte balans tussen sportiviteit en comfort.
Een unieke combinatie van luxe, kracht en comfort voor de echte liefhebber. Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf de prestaties en luxe van deze BMW 550xd.
Bij Van der Kolk Auto's staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Elke auto die ons terrein verlaat, wordt grondig gecontroleerd en voorzien van 3 maanden garantie. Zo kun je met een gerust hart de weg op, wetende dat je een auto van hoge kwaliteit hebt gekocht. Ontdek ons ruime assortiment en vind de perfecte auto voor jouw behoeften bij Van der Kolk Auto's.
Uiteraard doen wij ons best deze advertentie zo goed mogelijk te plaatsen, echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend. En controleer bij twijfel de opties in de auto.
Bijzondere opties & accessoires
- Achterstoelen verwarmd
- Achteruitrij Camera
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Climate control
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Cruise Adaptief
- Cruise control adaptief
- Glazen schuifdak
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Schuif/Kantel dak
- Stoelverwarming
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Achteruitrij Camera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- Licht metalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling afstand bediend
- Climate control
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Cruise Adaptief
- Cruise control adaptief
- DAB Radio
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Multi functioneel stuur
- Navigatie
- Schuif/Kantel dak
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Kenteken: 2-TLH-03
- Merk: BMW
- Model: 5-serie
- APK tot: 28-08-2026
- Tellerstand: 229717 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 2993 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: N57D30C
- Vermogen: 280 kW / 381pk
- Ledig gewicht: 1870 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 491 cm
- Hoogte: 1454 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 679 - 713 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
van der Kolk auto's
De Grift 4
7711 EPNieuwleusen
+31615218890
info@vanderkolkautos.nl
vanderkolkautos.nl
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































