
BMW 5-serie - Sedan 530e | M-Sportpakket | LED | Navigatie | Sportstoelen | Stoelverwarming | Shadow lin
Algemeen
| Prijs | € 33.900 |
| Prijs excl. BTW | € 28.079 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 121.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-106-HH |
| Datum deel 1 | 26-01-2023 |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 215 kW (292 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Sophistogrijs metallic |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Typenummer: 11AG
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 46 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxB): 496 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieur: Kunstleder sensatec schwarz, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden BOVAG garantie:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Uitgebreide technische inspectie
- Aflevercontrolebeurt: 6 maanden / 10.000 km onderhoudsvrij
- Volledige reiniging van in- en exterieur
- Geldige APK (minimaal 12 maanden)
- Volle tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- (4T8)
- M hoogglans Shadow Line (760)
Infotainment
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- DAB-tuner (654)
Interieur & Comfort
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- M Sportstuurwiel (710)
- Sportstoelen voor (481)
Veiligheid
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- High-beam assistant (5AC)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (5AV)
Overig
- 18 inch LM M D-spaak (styling 662) Orbit Grey (27P)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (4U9)
- Business Edition Plus (ZBX)
- High Executive (ZH5)
- High Executive (ZH9)
- Kunstleder Sensatec Schwarz (KHSW)
- M Aerodynamicapakket (715)
- M Hemelbekleding in Anthrazit (775)
- M Interieurlijsten Aluminium Rhombicle Rau chgrau accentlijst Perlglanz Chroom (4KH)
- M Sportpakket (337)
- NoodLaadkabel (Mode 2) (4T1)
- Onderdeel van Business Edition (Plus) (Z1B)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- AG-Intern (4NE)
- AG Intern (8WL)
- AG intern (8EK)
- Alarmsignaal (Intern) (8S2)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Condition Based Service (8KA)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB (0654)
- Emergency Call (6AC)
- EU AG intern (230)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Instructieboekjes aanwezig
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Kunstleder Sensatec Schwarz (FKHSW)
- Nederlandse taalversie (868)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Sport-Boost (1CX)
- Sportpakket (0330)
- Steptronic transmissie (205)
- TeleServices (6AE)
- Velours vloermatten (423)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wielslotbouten (2PA)
= Bijzonderheden =
11AG 530e Sedan
0A90 Sophistograu Brillianteffect metallic
KHSW Kunstleder Sensatec Schwarz
337 M Sportpakket
0ZBX Business Edition Plus
0ZH9 High Executive
01CB Selectie CO2 (Intern)
01CX Sport-Boost
01DF Selectie CO2 (Intern)
205 Steptronic transmissie
230 EU AG intern
027P 18 inch LM M D-spaak (styling 662) Orbit Grey
02PA Wielslotbouten
02VB Bandenspanningsweergavesysteem
302 Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
423 Velours vloermatten
428 Gevarendriehoek en verbanddoos
465 Doorlaadopening
481 Sportstoelen voor
494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
04KH M Interieurlijsten Aluminium Rhombicle Rau chgrau accentlijst Perlglanz Chroom
04NE AG-Intern
04T1 NoodLaadkabel (Mode 2)
04T8 Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde
04U9 Akoestische waarschuwing voor voetgangers
04UR Ambiance verlichting
508 Park Distance Control voor/achter (PDC)
534 Automatische airconditioning 2-zone
548 Kilometertacho
05AC High-beam assistant
05AV Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie
654 DAB-tuner
06AC Emergency Call
06AE TeleServices
06AK ConnectedDrive Services
06C4 BMW Connected Pack Professional
06U3 BMW Live Cockpit Professional
710 M Sportstuurwiel
715 M Aerodynamicapakket
760 M hoogglans Shadow Line
775 M Hemelbekleding in Anthrazit
868 Nederlandse taalversie
886 Boordliteratuur Nederlands
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![BMW 5-serie - 520e Executive Business Plus [ Leder Live-cockpit prof. Comfortstoelen ]](https://cdn.autowereld.nl/I761854229/240x180/bmw-5-serie-520e-executive-business-plus-leder-live-cockpit-prof-comfortstoelen.jpg)




