
BMW 5-serie - Sedan 530e xDrive | M-Sportpakket | LED "| Leder | HUD | Active cruise | Comfortzetels | K
Algemeen
| Prijs | € 29.900 |
| Bouwjaar | Juni 2020 |
| Kilometerstand | 106.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-316-SZ |
| Datum deel 1 | 30-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Azuritschwarz II metallic (zwart metalli |
| Gewicht | 1835 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Modelcode: G30
Typenummer: JP91
Technische informatie
Koppel: 290 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 46 liter
Actieradius: 57 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxB): 494 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: BMW Individual vollederen bekleding Rauchweiss
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden BOVAG garantie:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Uitgebreide technische inspectie
- Aflevercontrolebeurt: 6 maanden / 10.000 km onderhoudsvrij
- Volledige reiniging van in- en exterieur
- Geldige APK (minimaal 12 maanden)
- Volle tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas achter (420)
- M achterspoiler (754)
- Soft Close Automatic portieren (323)
Infotainment
- (650)
- BMW Head-Up Display (610)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (6NW)
Interieur & Comfort
- BMW Individual bovenzijde dashboard in leder uitgevoerd (4M5)
- BMW Individual interieurlijsten Pianolak Schwarz (4ML)
- Comfortstoelen voor (456)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Massagefunctie (4T7)
- Stoelventilatie, voorstoelen (453)
Veiligheid
- Active Protection (5AL)
- High-beam assistant (5AC)
Overig
- (4T8)
- 2-zone aut.airconditioning (534)
- 12V Aansluiting (575)
- 19 inch M LM Dubbelspaak (styling 664M) in Jet Black (21R)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische transmissie met stuurschakeling (2TE)
- BMW Individual Composition met M Sport content (XC5)
- BMW Individual hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (775)
- BMW Individual Hoogglans Shadow Line (760)
- BMW Individual vollederen bekleding Rauchweiss (FZBFU)
- BMW Individual vollederen bekleding Rauchweiss (ZBFU)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort Access (322)
- Connected Package Professional II (6C4)
- Driving Assistant Plus (5AT)
- High Executive (ZH5)
- High Executive (ZH8)
- Innovationspaket (7R7)
- M Aerodynamicapakket (715)
- M Sportremsysteem (2NH)
- M Sportstuurwiel (710)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Parking Assistant (5DM)
- Stuurwielrand verwarmd (248)
- Wifi Hotspot (6WD)
- -- (9BD)
- Acheruitrijcamera (03AG)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- Active cruise controle (05DF)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (8EK)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (4U9)
- Banden met noodloopeigenschappen (258)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- Beschermfolie t.b.v. transport (9AA)
- Boordliteratuur Duits (879)
- Condition Based Service (8KA)
- ConnectedDrive Services inclusief BMW Online (6AK)
- Duitsland uitvoering (801)
- Emergency Call (6AC)
- EU AG intern (230)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Harman-kardon sound (0674)
- Instructieboekjes aanwezig
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- LED-mistlampen voor (5A1)
- Lendesteunen (0488)
- M-Sportpakket (0337)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Selectie CO2 (Intern) (1CA)
- Selectie CO2 (intern) (1DE)
- Slotbouten voor LM wielen (2PA)
- Sportpakket (0330)
- Taalinstelling boordcomputer (851)
- TeleServices (6AE)
- Velours matten (423)
- vierwielaandrijving (0203)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















