
BMW 6-serie Gran Turismo - GT 640i xDrive M Sport [ Pano Soft-close Massage Nappaleder Bowers&Wilkins ]
Algemeen
| Prijs | € 29.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 157.493 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XP-833-R |
| Datum deel 1 | 21-12-2017 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Sophistograu Brillianteffect metallic (g |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 2.515 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank verwarming
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve bochtenverlichting
- Adaptieve cruise control
- Adaptive drive
- Ambienteverlichting
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Audio premium
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Automatisch inparkeren
- Bluetooth aansluiting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortzetels
- DAB+ radio
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detectie
- Elektrische achterklep
- Elektrische lendesteunen
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Elektrisch verstelbaar stuur
- Elektrisch verstelbare stoel(en)
- Grootlichtassistent
- Head-up display
- Hill-hold control
- Isofix
- Keyless entry
- Lane departure warning system
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen dashboard
- Lederen stuur en pook
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Luchtvering
- Memory seat(s)
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Niveauregeling
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Schuif/kanteldak
- Side airbags
- Side skirts
- Soft close
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Stoelmassage
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielrand verwarmd
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
- Zonneschermen in achterportieren
- Zwarte hemelbekleding
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie 6-serie GT uit 2017 beschikbaar met opties zoals Soft-close deuren, Bowers & Wilkins High-end premium audioinstallatie en Head-Up Display.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 157.493 km.
De BMW 6-serie GT heeft een benzinemotor met een vermogen van 250 KW (341 PK) en een gemiddeld verbruik van 8.20 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 29.945.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een BMW 6-serie Gran Turismo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![BMW 6-serie Gran Turismo - GT 640i xDrive M Sport [ Pano Soft-close Massage Nappaleder Bowers&Wilkins ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I761890261/1280x0/bmw-6-serie-gran-turismo-gt-640i-xdrive-m-sport-pano-soft-close-massage-nappaleder-bowers-wilkins.jpg)




















![BMW 6-serie Gran Turismo - GT 640i xDrive M Sport [ Pano Soft-close Massage Nappaleder Bowers&Wilkins ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890261/240x180/bmw-6-serie-gran-turismo-gt-640i-xdrive-m-sport-pano-soft-close-massage-nappaleder-bowers-wilkins.jpg)
