
BMW 7-serie - 730i Voll opties IZGS youngtimer
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 321.463 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-339-FS |
| Datum deel 1 | 05-04-2004 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1765 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 503 x 190 x 149 cm
Wielbasis: 299 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 257 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik in de stad: 15,5 l/100km (1 op 6,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Koelbox
= Bijzonderheden =
IZGS verkerende BMW 730 i .
Voorzien van de betrouwbare oer degelijke 6 cilinder in lijn .
De bmw beschikt over zeer veel opties , zie optie lijst .
Alle foto' s beschikbaar op onze site .
Zowel van binnen als buiten in uitzonderlijk nette staat .
Bij interesse gelieve even te bellen .
tel 0653951037.
U kunt telefonisch een afspraak maken om een auto van ons te komen bekijken , en mee proef te rijden.
tel Mob 0653951037.
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze
website en andere aanbieders de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een BMW 7-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































