
BMW 7-serie - 735i Executive Full Options 246DKM NAP
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 246.156 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 97-JB-VH |
| Datum deel 1 | 08-02-2002 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3600 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1835 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/55 R17
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.440 kg
Afmetingen (LxBxH): 503 x 190 x 149 cm
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 259 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik in de stad: 15 l/100km (1 op 6,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cd-wisselaar
- Comfortzetels
- Comfortzetels met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Auto rijd en schakel perfect
Motorisch en technisch helemaal in orde
Full options
246DKM NAP
De auto verkeert in zeer nette staat, zowel van binnen als van buiten
APK geldig tot en met 5-11-2026
Inruil mogelijk
Voor meer info bel of bericht ons
Alleen open op afspraak!!
Alleen open op afspraak!!
Kaz Occasions
Adres: Marconistraat 1
Postcode: 1821 BX
Plaats: Alkmaar
Hoeveel kost een BMW 7-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































