
BMW 7-serie - 740d High Exe|ORIG-NL|MASSAGE|HUD|ACC|LED|VOLL
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 322.517 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-KHP-35 |
| Datum deel 1 | 25-04-2013 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,50 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1840 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/50 R18
Acceleratie (0-100): 5,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 508 x 190 x 147 cm
Wielbasis: 307 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortzetels
- Comfortzetels met geheugen
- DVD-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen actief
- Luxe lederen bekleding
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Luchtvering
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Overig
- Head-up display
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Head-up display, Rondomzicht camera, Verkeersbord detectie)
- Standkachel
Hoeveel kost een BMW 7-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























