
Algemeen
| Prijs | € 79.995 |
| Bouwjaar | Mei 1996 |
| Kilometerstand | 125.111 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 39-RTV-3 |
| Datum deel 1 | 21-05-1996 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 12-cilinder |
| Cilinderinhoud | 5576 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Calypsorot metallic (donker rood metalli |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 1992 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Elek. verstelbare stoelen
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 1992 - sep. 1996
Modelcode: E31
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,0 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.300 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: The Collectables 't Veld 21 6666MK HETEREN, NL 026 3560960 http://www.thecollectables.nl/ vip@thecollectables.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Metaalkleur
Interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare en verwarmde voorstoelen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
ONLINE VEILING - Deze BMW 850 CSi wordt geveild via The Collectables. Bieden kan via de site van The Collectables. De genoemde prijs is een indicatie van de verwachte opbrengst.
In 1992 werd de M70 motor door BMW Motorsport doorontwikkeld en ging als S70 verder met maar liefst 5,6 liter inhoud. De motor werd ook als basis gebruikt voor de legendarische McLaren F1. Voorzien van een handbak met 6 versnellingen, aangepast onderstel en wat andere verbeteringen, zoals waaronder actieve achterwielbesturing en Electronic Damper Control, werd de 850 CSi gelanceerd. De nieuwe motor en handgeschakelde versnellingsbak maakten van de 850 een serieuze sportwagen. Slechts 1510 exemplaren verlieten de fabriek van deze echte rijdersauto met handbak en sper. Daarnaast levert de 5,6 liter V12 niet alleen 381pk maar ook met 550NM ruim 100NM meer koppel dan zijn brave broertje. Het ontbreken van de koppelomvormer die een bepaalde traagheid met zich meebrengt helpt ook, waardoor de rijkarakteristiek compleet anders is geworden en niet te vergelijken met de wat lome 850(C)i Automaat. Het hier aangeboden exemplaar komt uit een verzameling van een BMW Collector. Dit Calypsorode exemplaar werd voor het eerst in Italië toegelaten op 21 mei 1996 nadat de auto was geproduceerd op 10 april 1996. In 2011 kwam de 850 CSi in bezit van de eerste Nederlandse eigenaar en werd in 2012 in Nederland op naam gezet. De vorige eigenaar liet nog onderhoud uitvoeren en 4 nieuwe banden monteren, maar reed er nauwelijks mee. Zo ook de huidige eigenaar, die de auto uitsluitend als verzamelobject kocht. Uiteraard is de auto voorzien van alle denkbare opties uit die tijd. Voor de rijdynamiek is onder andere het dynamic drive package aanwezig en servotronic. Eén van de eigenaren heeft de 850 CSi voorzien van originele BMW M5 velgen. Ze staan de 850 CSi uitstekend en vullen de wielkasten mooi uit. Uiteraard worden de originele velgen meegeleverd!
De veiling sluit op 8 september om 20.00u Meer informatie op: https://thecollectables.nl/bmw-850csi
Hoeveel kost een BMW 8-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























