
BMW X3 - XDrive35i High Executive PanoDak/Orig.Ned
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | April 2012 |
| Kilometerstand | 128.818 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-TTF-4 |
| Datum deel 1 | 04-04-2012 |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1780 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | november 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 245 km/u
GVW: 2.395 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 204 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DVD-wisselaar
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
Overig
- Hard disk
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Ja, deze is echt van een oude Heer geweest en ja, deze heeft echt ALTIJD binnengestaan.
Echte Wolf in Schaapskleren, 6 cilinder met 306PK (N55) en ALLE belangrijke opties.
Keurig bij de BMW dealer onderhouden
Bel voor een afspraak!
MKB Autobeheer en Autobedrijf Verburg zitten samen onder 1 dak.
MKB Autobeheer voor de in /en verkoop en Autobedrijf Verburg voor de techniek, een mooie samenwerking tussen 2 bedrijven met een rijke historie in Hoorn.
Inruilen is mogelijk, voor een indicatie van de inruilwaarde stuurt u een duidelijke beschrijving met alle info die de waarde beïnvloedt inclusief foto's via de mail op WhatsApp.
Voordelige financiering/Financial Lease binnen 24 uur geregeld!
Aangezien wij niet altijd in de showroom aanwezig zijn raden wij u aan te bellen voordat u een auto wilt komen bezichtigen.
LET OP: Op de bekende 'one-liners'; wat is de laatste/laagste prijs, waar kan ie voor weg en biedingen wordt door ons niet gereageerd.
Showroomadres:
Protonweg 11
1627 LD Hoorn
Tel. 085-4855449
Hoeveel kost een BMW X3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![BMW X3 - xDrive20i High Executive Aut [ Xenon Leder Navi Trekhaak Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I762184038/240x180/bmw-x3-xdrive20i-high-executive-aut-xenon-leder-navi-trekhaak-stoelverwarming.jpg)

















![MINI Cooper - 1.5 136pk 5-drs Aut. [ LED Navi Airco PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886950/240x180/mini-cooper-1-5-136pk-5-drs-aut-led-navi-airco-pdc.jpg)









