
BMW X4 - xDrive20i M-Sport | Trekhaak | Panoramadak | Harman/Kardon |
Algemeen
| Prijs | € 52.900 |
| Bouwjaar | December 2022 |
| Kilometerstand | 53.148 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 30 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-051-BF |
| Datum deel 1 | 30-12-2022 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | M carbonschwarz |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Typenummer: 11DT
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.420 kg
Afmetingen (LxB): 475 x 192 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder vernasca schwarz
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BMW Premium Selection
Dit afleverpakket bevat: BMW Premium Selection
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- M Carbonschwarz metallic (416)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- BMW Laserlight (5AZ)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Glazen panoramadak (402)
- M hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang (7M9)
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (760)
Infotainment
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (6NW)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB-tuner (654)
- HIFI System Harman Kardon (688)
Interieur & Comfort
- (430)
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische 2-zone airconditioning (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder Vernasca Schwarz stiksel Schwarz (MAH7)
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (775)
- M Interieurlijsten Aluminium Rhombicle dunkel + accentlijsten Perlglanz Chroom (4KN)
- M Sportstuurwiel met leder bekleed (710)
- Parking Assistant (5DM)
- Sportstoelen voor (481)
Veiligheid
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Active Protection (5AL)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- High-beam assistant (5AC)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
Overig
- 20 inch LM M Dubbelspaak (Styling 699 M) in Orbit Grau (1RX)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (5AV)
- Afbestellen BMW M 50 Jahre uitvoering (ZMQ)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (8WC)
- AG Intern (8WL)
- Alarmsignaal (Intern) (8S2)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Beschermfolie t.b.v. transport (9AA)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- BMW TeleServices (6AE)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Business Edition Plus (ZBP)
- Comfort Access (322)
- Condition Based Service (8KA)
- Deactiverings mogelijkheid voorpassagiersairbag (5DA)
- EU AG intern (230)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- High Executive (ZH5)
- High Executive (ZH9)
- In de breedte verstelbare rugleuning (491)
- Intelligent Emergency Call (6AF)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Leder Vernasca Schwarz stiksel Schwarz (FMAH7)
- M Aerodynamicapakket (715)
- M Carbonschwarz metallic (P0416)
- M Sportonderstel (704)
- M Sportpakket (337)
- Nederlandse taalversie (868)
- Onderdeel van Business Edition (Plus) (Z1B)
- Opbergpakket (493)
- Rookvrij
- Selectie C02 (1CE)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel (2TE)
- Stuurwielrand verwarmd (248)
- Transportbeveiliging (925)
- Velours vloermatten (423)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (7CG)
- Vervallen Touch functionaliteit BMW iDrive Controller (6UX)
- Wielslotbouten (2PA)
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























