
BMW X5 - 3.0i Executive
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 308.260 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 26-NF-FZ |
| Datum deel 1 | 14-08-2003 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2068 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | oktober 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 2.620 kg
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 310 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12,9 l/100km (1 op 7,8)
Brandstofverbruik in de stad: 17,5 l/100km (1 op 5,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 662 - € 701 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Verbruiksmeter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- grote onderhoudsbeurt bij aflevering
- lpg installatie
- Niveauregeling automatisch
- radio-CD/MP3 speler
= Bijzonderheden =
Superfijne auto om mee te reizen, automaat en l.p.g. Wordt afgeleverd met een onderhoudsbeurt en nieuwe Apk-keuring.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































