
BMW X5 - 3.0i Executive + TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 5.500 |
| Bouwjaar | Januari 2003 |
| Kilometerstand | 228.221 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 41-LG-RN |
| Datum deel 1 | 06-01-2003 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/cassette-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 467 x 187 x 172 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 310 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12,9 l/100km (1 op 7,8)
Brandstofverbruik in de stad: 17,5 l/100km (1 op 5,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 500): A2 EXTRA AFLEVERPAKKET: Bij A2 Automotive kunt u kiezen voor een A2 Extra Afleverpakket.
Dit afleverpakket bevat: APK minimaal 6 maanden, Professionele poetsbeurt en reiniging, RDW Tellerrapport, Tenaamstelling, € 50,00 brandstof
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Verbruiksmeter
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Niveauregeling automatisch
= Bijzonderheden =
Goede en nette Nederlands geleverde BMW X5 met de beste motorkeuze, de 3 liter 6-cilinder. Rijden, schakelen, remmen, alles doet die prettig. Optisch is het een keurige auto, in de goeie kleurencombinatie zwart/zwart. De auto is voorzien van een nieuwe APK en trekhaak.
Welkom op de website van A2 Automotive Loenersloot. Ik ben Gert Heil, oud IVA student en een gepassioneerd autoliefhebber die zijn auto's presenteert op deze website. Ik heb een voorkeur voor lekkere dikke koetsen, liefst met 8-cilinders. Denk hierbij aan De Range Rover L322, Jaguars en nog veel meer lekkers. Hier vind je eigenlijk alleen maar auto’s waar ik zelf ook mee zou willen rijden. Voordat een auto in de voorraad komt ondergaat hij een ‘intake’ in onze eigen werkplaats in Loenersloot. Zo weet ik altijd dat de auto die ik jou verkoop technisch in orde is. Ik presenteer mijn auto’s aan de Rijksstraatweg 248 in Loenersloot met een eigen werkplaats en AVIA Tankstation (24/7). Om je zo goed mogelijk te bedienen werk ik uitsluitend op afspraak. Ik kan dan ruim de tijd nemen om de auto van jouw keuze aan je te presenteren. Zolang de auto op internet wordt aangeboden is die BESCHIKBAAR! Tot snel, in Loenersloot! Gert Heil
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761990800/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)




![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762103568/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)













































