
BMW X5 - 4.0d xDrive High Executive Grijs Kenteken l Pano l Leder l Navi l Cruise l Xenon l
Algemeen
| Prijs | € 12.949 |
| Prijs incl. BTW | € 12.949 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 265.027 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VV-607-P |
| Datum deel 1 | 17-10-2012 (import) |
| Topsnelheid | 236 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2195 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Gewichten
GVW: 2.790 kg
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 198 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 201 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitsproeier
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Voorspoiler
Veiligheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Afdekhoes
- Tussenschot
= Bijzonderheden =
Gebouwd voor liefhebbers van autorijden, deze BMW X5 levert sportieve prestaties en onafgebroken rijplezier. De automatische transmissie en de zescilinder motor maken het autorijden snel en comfortabel. Het stijlvolle lederen interieur geeft deze BMW X5 net dat beetje extra. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. In deze uitvoering is de X5 voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audio-installatiesysteem ook online beluisteren via bluetooth. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. De regensensor is slim en alert, van de eerste spatjes tot een wolkbreuk. Altijd genoeg automatische wiscapaciteit. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! U bent in deze BMW ook voorzien van sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Deze bmw X REIHE komt uit 2012 en kostte toen € 85.686,-. Deze geïmporteerde bedrijfswagen staat sinds 2016 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor en een cilinderinhoud van cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van km per uur. De APK is geldig tot 17-06-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 201,- per kwartaal.
Zwaard Auto's
Kapitein Grantstraat 25
5015 BA Tilburg
0653739242
www.zwaardautos.nl
Bezichtiging op afspraak
Wij kunnen 24/7 tenaamstellen.
Alle inruil mogelijk!
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























