
BMW X5 - M 4.4 V8 575 PK + WEGKL. TREKHAAK | PANORAMA | SFEERVERL. | STOELVENTILATIE | HEAD-UP | H/
Algemeen
| Prijs | € 39.750 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 173.536 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NZ-419-P |
| Datum deel 1 | 01-11-2016 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,20 sec |
| Motorvermogen | 423 kW (575 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4395 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donington-grau metallic (C28) (grijs met |
| Gewicht | 2250 kg |
| Trekgewicht max | 2970 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | november 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2018
Modelcode: F15
Technische informatie
Koppel: 750 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 4,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.970 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Full leather Merino/black (PX3SW)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 258 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 11,1 l/100km (1 op 9,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 14,7 l/100km (1 op 6,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 9 l/100km (1 op 11,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Vloeistofcheck
Kenteken tenaamstelling
Schoonmaken
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Olie servicebeurt incl. filter
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Hazet garantie 3 maanden (3 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
Onderhoudsbeurt volgens schema
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Hazet garantie 6 maanden (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt volgens schema
Poetsen, polijsten en interieur reiniging
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 21"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- ruitensproeiers verwarmbaar
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- lederen interieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- houtafwerking interieur
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
X5M 4.4 V8 575 PK Xdrive automaat in het Donington Grau metallic (topkleur), Met zwarte leder interieur, BMW dealer onderhouden, RDW nieuwprijs 188.743 euro, Zwarte alcantara hemelbekleding, 21 inch lichtmetalen velgen, Blauwe M-Sport remmen, Head-up display, Elektrisch wegklapbare trekhaak, Sfeerverlichting met verschillende kleuren, Harman/Kardon premium audio, Panorama schuif/Kanteldak, Alcantara sportstuurwiel, Navigatie Professional, Soft-close sluitbekrachtiging portieren, Spotify, Achteruitrijcamera, Leder dashboard en deurpanelen, Stoelventilatie, Stoelverwarming, 4-zone climate control, DAB+ digitale radio, Keyless-entry en keyless-drive, Elektrische achterklep, Privacy glass.
Iedere werkdag geopend van 8.30 tot 20.00 uur, zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten benodigd voor levering van de auto. Optionele pakketten en-/of uitrusting zijn altijd een keuze van de consument en worden tegen meerprijs geleverd. Voor meer foto's van dit voertuig bezoekt u onze website www.hazet.nl. Inruil- en financiering van uw auto is mogelijk. Tevens financial lease beschikbaar met zeer gunstige tarieven en acceptatievoorwaarden, ook voor ZZP’ers. Ons adres: Transitoweg 2, 4051 CA, Ochten. Bellen of Whatsapp: +31344242010.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































