
BMW X5 - xDrive30d High Executive Harman Kardon 360 Camera Head Up
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 181.378 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 25-02-2014 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Imperialblau Brillanteffekt (blauw metal |
| Gewicht | 2045 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2013 - okt. 2017
Modelcode: F15
Technische informatie
Koppel: 560 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.780 kg
Afmetingen (LxBxH): 489 x 194 x 176 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Bouman Auto's Meerhoek 18 4265HC GENDEREN, NL 0416224500 http://www.boumanautos.nl anne@boumanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Treeplanken
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Achteruitrijcamera
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Design Pure Experience Exterieur (Chroom delen exterieur)
- stuur verwarmd
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Compleet uitgevoerde BMW X5 30d X Drive. De lakkleur Imperialblau Brillanteffekt in combinatie met leder Dakota Terra interieur vormt een stijlvolle combinatie. De hemelbekleding is uitgevoerd in donker antraciet.
Tot de uitrusting behoort Harman Kardon surround audio, surround view camera met 360 graden camera, head up display, 20" Individual aluminium velgen, comfort access keyless entry, treeplanken, achteruitrijcamera, keramische bedieningselementen, navigatiesysteem Professional, uitgebreide bluetooth telefoonvoorbereiding met audiostreaming, elektrisch verstelbare comfortstoelen met memory functie, elektrisch bedienbare achterklep, verwarmbare voorstoelen, verwarmbaar stuurwiel, elektrisch verstelbare lendesteun voorstoelen, automatische klimaatregeling met gescheiden zones, elektrisch inklapbare buitenspiegels en multimedia aansluitingen.
De volledige onderhoudshistorie is aanwezig en ingevuld in het digitale serviceboek. Het afleverpakket voor deze auto bedraagt € 1.495,- en omvat een volledige technische controle, onderhoudsbeurt, reconditionering en 12 maanden BOVAG Garantie.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















![BMW X5 - xDrive40d *Right-Hand-Drive* M-Sportpack High Executive [ 7-Pers. ] Aut. *LEATHER | XENON](https://cdn.autowereld.nl/I756114847/240x180/bmw-x5-xdrive40d-right-hand-drive-m-sportpack-high-executive-7-pers-aut-leather-xenon.jpg)















































