
BMW X5 - XDrive30d|LCI|TREKHAAK|PANO|AUT-8|High Exe.|Topstaat
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | April 2012 |
| Kilometerstand | 294.043 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-ZFB-7 |
| Datum deel 1 | 27-04-2012 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R18
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.755 kg
Afmetingen (LxBxH): 486 x 193 x 178 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 195 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DVD-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Luchtvering
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Side-skirts
- Side skirts
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Automatische niveauregeling
- Treeplanken
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































