
BMW X5 - xDrive30i High Executive 7 persoons | M pakket | VOL opties | Trekhaak | Panoramadak | Cam
Algemeen
| Prijs | € 13.990 |
| Bouwjaar | Augustus 2007 |
| Kilometerstand | 266.645 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 41-XP-PZ |
| Datum deel 1 | 14-08-2007 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2025 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW X5 xDrive30i High Executive 7 persoons | M pakket | VOL opties | Trekhaak | Panoramadak | Camera | Carplay | NAP NL auto |
- Kenteken: 41-XP-PZ
- Merk: BMW
- Model: X5
- APK tot: 13-06-2026
- Tellerstand: 266645 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: bruin
- Motorinhoud: 2996 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: N52B30A
- Vermogen: 200 kW / 272pk
- Ledig gewicht: 2025 kg
- Max. trekgewicht: 2700 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 10.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 485 cm
- Hoogte: 1766 cm
- Aantal sleutels: 3
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: M Sportpakket
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voor-en achterspoiler
Pakket: Spiegel pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Treeplanken
- Voor-en achterspoiler
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- CD-wisselaar
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 7-persoons uitvoering
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Vragen of bezoek plannen? Maak om teleurstellingen te voorkomen van tevoren een afspraak!
AutoGijs is gespecialiseerd in het verkopen en inkopen van leuke en vaak niet allerdaagse auto's, met liefde en passie voor Automobielen is ons bedrijf ontstaan!
Aankoopkeuringen:
wilt u er zeker van zijn dat u geen kat in de zak koopt? Wij begeleiden u altijd graag met een eventuele aankoopkeuring bij specialist of merkdealer, wij hebben geen geheimen en houden van duidelijkheid en zekerheid, u kunt ons altijd vragen naar de mogelijkheden, eventuele kosten zijn voor de klant.
Inruil:
U kunt altijd uw auto bij ons inruilen, wij zijn blij met benzine, elektrisch, diesel, hybride etcetera!
Beschikbaarheid en reserveren:
Weg = pech, vaak krijgen wij de vraag om auto's vast te houden, dit doen wij niet tenzij er een aanbetaling is gedaan van 10% van de aanschafwaarde, in dit geval houden wij de auto maximaal 7 dagen voor u gereserveerd.
Betaling:
Wij accepteren bankaire en contante betalingen, wij beschikken niet over een PIN terminal dus zorg er voor dat u van tevoren uw daglimiet omhoog zet bij de aankoop van een auto.
Tenaamstellingen:
Wij tenaamstellen auto's middels uw DIGID account, zorg dat u de APP werkend op uw mobiele telefoon of laptop heeft, zo kunnen wij snel en gemakkelijk 24/7 auto's overschrijven.
Garantie en onderhoud:
Bij AutoGijs houden wij niet van onzekerheden, daarom voorzien wij elke auto standaard van een nieuwe APK ( minimaal 6 maanden geldig ) 3 maanden garantie en afleverbeurt voor aflevering, zo heeft u de eerstkomende kilometers geen onderhoudskosten en verkopen wij een auto waarvan wij weten dat het onderhoud is gedaan!
AutoGijs BV
Mercuriusweg 11
9482 WK Tynaarlo
050 205 31 94
verkoop@auto-gijs.nl
Http://Www.autogijs.nl
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























