
BMW X5 - xDrive40d High Executive 7p. M pakket vol
Algemeen
| Prijs | € 23.900 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 262.046 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HZZ-80-T |
| Datum deel 1 | 17-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 236 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | CARBONSCHWARZ METALLIC (416) |
| Gewicht | 2085 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2018
Modelcode: F15
Technische informatie
Koppel: 630 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 236 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.990 kg
Afmetingen (LxB): 489 x 194 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LLCSW)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 166 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- alarm klasse 3
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- DAB+
- dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- DVD speler
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- Harman/Kardon
- head-up display
- Head up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- Keyless Go/ Entry
- koplampen adaptief
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- luchtvering
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Optioneel leverbaar met ruime garantie, onderhoud en inruil mogelijkheden
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- RDW-leges
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- Stuurverwarming
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
De auto van uw keuze tegen een scherpe bodemprijs. Die vindt u bij Auto Keijzers. Maar we doen meer. We bieden u de keuze uit een aantal aanvullende dienstenpakketten. Zo meenemen kan altijd, maar kiest u voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een auto koopt waar zorg aan besteed is. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit 2 afleverpakketten. En wel of geen inruil. Vraag naar de mogelijkheden! NATIONALE AUTOPAS EN ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG. Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. 2 koopzondagen per maand. Kom naar onze showroom. Altijd 500 hoogwaardige occasions op voorraad. Wilt u informatie en inruilen bel dan onze verkoopadviseurs. GELD VRIJMAKEN? WIJ BETALEN OOK TOE OP EEN GOEDKOPE AUTO! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













![BMW X5 - xDrive40d *Right-Hand-Drive* M-Sportpack High Executive [ 7-Pers. ] Aut. *LEATHER | XENON](https://cdn.autowereld.nl/I756114847/240x180/bmw-x5-xdrive40d-right-hand-drive-m-sportpack-high-executive-7-pers-aut-leather-xenon.jpg)









