
BMW X5 - xDrive40e High Executive Panoramdak Trekhaak Leer Led
Algemeen
| Prijs | € 24.950 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 177.581 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PL-664-P |
| Datum deel 1 | 25-11-2015 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2205 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Alcantara hemelbekleding
Harman kardon soundsysteem
Head-up display
BMW X5 xDrive40e High Executive Panoramdak Trekhaak Leer Led
- Kenteken: PL-664-P
- Merk: BMW
- Model: X5
- APK tot: 12-09-2026
- Tellerstand: 177581 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 9 kWh
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N20B20A
- Vermogen: 230 kW / 313pk
- Ledig gewicht: 2205 kg
- Max. trekgewicht: 2700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 489 cm
- Hoogte: 1762 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 308 - 337 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Innovation pakket
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detectie
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Pakket: M Sportpakket
- Dakrails
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Schakelpaddles
- Sportstoelen
- Sportstuur
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- DVD speler
- Entertainment system achter
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
Bij Auto vd Woude zijn alle prijzen incl. rijklaarkosten! (mits anders gemeld)
PRIJS IS RIJKLAAR!
* 3 Maanden Garantie op motor en versnellingsbak * Afleverbeurt volgens onderhoudsschema van de betreffende fabrikant *Airco beurt * Nieuwe APK-keuring indien noodzakelijk * Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden * Poetsen *
U bent welkom om deze auto te komen bezichtigen. Inruil is mogelijk.
Openingstijden: Verkoop: Maandag 13:00-17:30 Dinsdag-vrijdag 09:00-17:30 Zaterdag 09:00-17:00 Buiten deze openingstijden ook op afspraak mogelijk.
Telefoon: 0513-462787 of via Whatsapp 06-45885569
Auto vd Woude
stationsweg 86A
8401DT Gorredijk
0513462787
verkoop@autovdwoude.nl
www.autovdwoude.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








![BMW X5 - xDrive40e M-Sportpack High Executive [⚠️] Aut. *PANO | HEAD-UP | LEATHER | FULL-LED | COMF](https://cdn.autowereld.nl/I685941766/240x180/bmw-x5-xdrive40e-motor-defect-i-performance-high-exec-m-sportpack-aut-pano-head-up-dakot.jpg)


























