
BMW X5 - XDrive40e iPerformance High Executive | Panoramadak | Volleder | Harman Kardon | Headup Di
Algemeen
| Prijs | € 21.900 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 173.250 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 06 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SH-762-J |
| Datum deel 1 | 02-09-2016 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2205 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 180 kW (245 PK)
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 31 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.980 kg
Afmetingen (LxBxH): 489 x 194 x 176 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 9 kWh
Accu laden: Type 2, 1-fase, 3.7 kW, compleet vol in 2 uur en 48 minuten
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 77 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Head-up display
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Head-up display, Rondomzicht camera, Verkeersbord detectie)
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
BMW X5 xDrive40e iPerformance High Executive | Panoramadak | Harman Kardon | Head-Up Display | Volleder | Elektrische Stoelen
Zeer complete en luxe uitgevoerde BMW X5 xDrive40e iPerformance High Executive in een stijlvolle zwarte kleurstelling. Deze ruime premium SUV combineert het comfort en de prestaties van een krachtige benzinemotor met de voordelen van plug-in hybride rijden.
De aandrijflijn levert een gecombineerd vermogen van maar liefst 313 pk, waardoor de X5 soepel en krachtig accelereert. Dankzij de automatische transmissie en het intelligente xDrive vierwielaandrijvingssysteem geniet u onder alle omstandigheden van een comfortabele en stabiele rijervaring.
Deze High Executive-uitvoering is rijk uitgerust met onder andere een panoramadak, volledig lederen interieur, elektrisch verstelbare stoelen met geheugenfunctie, Harman Kardon premium audiosysteem, Head-Up Display, navigatiesysteem, parkeersensoren, climate control, cruise control en lichtmetalen velgen.
Elektrisch rijden is ideaal voor kortere ritten. In de praktijk mag u rekenen op een volledig elektrische actieradius van ongeveer 20 tot 25 kilometer, afhankelijk van rijstijl, temperatuur en gebruiksomstandigheden. Hierdoor zijn veel dagelijkse ritten grotendeels elektrisch af te leggen, terwijl u dankzij de benzinemotor altijd zorgeloos lange afstanden kunt rijden.
Belangrijkste opties:
- xDrive vierwielaandrijving
- Automatische transmissie
- Panoramadak
- Harman Kardon audiosysteem
- Head-Up Display
- Volledig lederen bekleding
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Navigatiesysteem
- Parkeersensoren voor en achter
- Cruise control
- Climate control
- Lichtmetalen velgen
Een comfortabele, krachtige en luxe SUV die uitstekend geschikt is voor zowel zakelijke als particuliere rijders. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Wij zijn uitsluitend OP AFSPRAAK GEOPEND.
Aan de inhoud en beschrijving van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel we ons best doen om de informatie zo nauwkeurig mogelijk te presenteren, kunnen er geen garanties worden gegeven met betrekking tot de juistheid, volledigheid of actualiteit van de gegevens.
Voor deze auto worden geen afleverkosten in rekening gebracht, wat betekent dat u geen extra kosten hoeft te betalen bij aankoop. Bovendien is de auto per direct beschikbaar, zodat u snel kunt rijden zonder wachttijd!
De geadverteerde prijs betreft een meeneemprijs zonder garantie. Tegen meerprijs is garantie uiteraard mogelijk. Hiervoor werken wij samen met Autotrust, waarbij garantiepakketten beschikbaar zijn voor 6, 12 of 24 maanden. Informeer gerust naar de mogelijkheden en bijbehorende tarieven.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













![BMW X5 - xDrive40e M-Sportpack High Executive [⚠️] Aut. *PANO | HEAD-UP | LEATHER | FULL-LED | COMF](https://cdn.autowereld.nl/I685941766/240x180/bmw-x5-xdrive40e-motor-defect-i-performance-high-exec-m-sportpack-aut-pano-head-up-dakot.jpg)









