
BMW X5 - xDrive40i High Executive M Sport Pakket Automaat / Live Cockpit Professional / Adaptive Ai
Algemeen
| Prijs | € 48.950 |
| Prijs excl. BTW | € 41.774 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 125.809 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | ZD-455-G |
| Datum deel 1 | 01-05-2019 |
| Topsnelheid | 243 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,50 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | M Carbonschwarz metallic (zwart metallic |
| Gewicht | 2035 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - dec. 2020
Modelcode: G05
Typenummer: CR61
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 83 liter
Acceleratie (0-100): 5,5 s
Topsnelheid: 243 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: BMW Individual uitgebreid lederen bekleding Merino Coffee
Bekledingcode: VAHF
Milieu
CO₂-uitstoot: 249 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Story Next B.V. Kantsingel 22 5349AJ OSS, NL 0412-745880 http://www.storynext.nl info@storynext.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Extra getint glas
- Extra getint glas achter (0420)
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (06NW; Draadloze telefoonlader)
- DAB ontvanger
- Head-up display
- WiFi hotspot (06WD; WiFi voorbereiding)
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (0302; Alarm klasse 3)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494; Voorstoelen verwarmd)
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- (04T8)
- 22 inch LM M Dubbelspaak (styling 742 M)Diamond Polished in Jet Black (01PA)
- achterasbesturing
- Achteruitrijcamera (03AG)
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard Plus (05AQ)
- Active Steering (02VH)
- Adaptive Air Suspension (02VR)
- Ambiance verlichting (04UR)
- Audio Media Pack (0ZM6)
- Audio Media Pack (Dab, DAB ontvanger, Draadloze telefoonlader, WiFi, WiFi voorbereiding)
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling (02TB)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (08S3)
- Banden reparatieset (02VC)
- Bandenspanningsweergavesysteem (02VB; Bandenspanningscontrolesysteem)
- Bekerhouders (0442)
- BMW Connected Package Professional (06C3)
- Bmw gesture control (06U8)
- BMW Head-Up Display (0610; Head-up display)
- BMW Individual Exterieur Line Aluminium zijdeglans (03MB)
- BMW Individual hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (0775)
- BMW Individual interieurlijsten Pianolak Schwarz (04ML)
- BMW Individual uitgebreid lederen bekleding Merino Coffee (FVAHF)
- BMW Laserlicht (05AZ)
- BMW Live Cockpit Professional (06U3)
- BMW Verlengde Garantie - 3 jaar (07CG)
- Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound Systeem (06F1)
- Comfortstoelen voor (0456)
- Condition Based Service (08KA)
- ConnectedDrive Services inclusief BMW Online (06AK)
- Dab
- DAB-tuner (0654; DAB ontvanger)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (03AT)
- Draadloze telefoonlader
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- Glasapplicatie 'CraftedClarity' voor interieurelementen (04A2)
- High-beam assistant (05AC)
- High Executive (0ZH5)
- High Executive (0ZH6)
- High Executive (0ZH8)
- Instrumententafel in Sensatec (04AW)
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- LED-mistlampen voor (05A1)
- Levering zonder typeaanduiding (0320)
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- M Aerodynamicapakket (0715; M Aerodynamica)
- M Carbonschwarz metallic (P0416)
- Modeljaar 2019 (0Z19)
- M Sportpakket (0337)
- M Sportpakket (Adaptief demping systeem, M Aerodynamica, schakelpaddles, Sportonderstel)
- M Sportremsysteem (02NH)
- M sportstuurwiel (0710; Sportstuur)
- M Sport uitlaatsysteem (01MA)
- Nederlandse taalversie (0868)
- Optie-pakket (achterasbesturing, Adaptief demping systeem, Luchtvering)
- Panorama-Glasdak Sky Lounge (0407)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (0508; Parkeersensor voor en achter)
- Parking Assistant (05DM)
- schakelpaddles
- Slotbouten voor LM wielen (02PA)
- Teleservices (06AE)
- Velours matten (0423)
- WiFi
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze BMW X5 heeft 125809 kilometer gereden, hij is van het bouwjaar 2019. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de zescilinder benzinemotor en de automatische transmissie. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. De aanwezige luchtvering is niet alleen zeer prettig vanwege de gelijkmatige wegligging, maar draagt ook bij aan veiligheid. En de comfortstoelen voorin maken het relaxte gevoel compleet. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Bij de uitrusting van deze BMW horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED-mistlampen voor, BMW M-sportpakket, adaptief dempingsysteem, antracietkleurige hemelbekleding en donker getint glas achter.
Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Verwende oren worden blij van het topkwaliteit audio-installatiesysteem met DAB-radio. Uw smartphone komt onderweg weer helemaal op verhaal door de draadloze telefoonlader. Natuurlijk behoren WIFI-hotspot, schakelpaddles aan het stuur, automatisch dimmende spiegels en bekerhouder ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de BMW X5 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, voetgangersbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























