
BMW X5 - XDrive45e High Executive
Algemeen
| Prijs | € 43.950 |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 127.115 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 07 juni 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-991-RV |
| Datum deel 1 | 07-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 210 kW (286 PK)
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 75 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 265/50 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 22 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 37 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- 5-deurs combi
- 12V aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterklep
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) side
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-navigatiesysteem
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autotelefoon
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenverlichting
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief
- DAB-ontvanger
- Derde remlicht
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- E-Sound system
- Elektrische handrem
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Gecombineerd remsysteem
- Instaplijsten
- Interieur filter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Koplampen adaptief
- Kruisend verkeer detectie
- Kunstlederen bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Luchtvering
- Luidspreker
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Onderrijbeveiliging
- Parkeer-assistent
- Personalisatiesysteem (Personal Profile)
- Rijprofielselectie
- Roetfilter
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Service-systeem
- Start/stop systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Trekhaak elektrisch
- Uitlaat systeem
- Uitwijk assistent
- USB-aansluiting
- Velgsloten
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
- Voetgangerherkenningssysteem
- Wielbasis 2975 mm
- Zonnescherm zijruiten
= Bijzonderheden =
Zeer nette BMW X5 45e met een kilometerstand van 127.600 km (kan nog oplopen, wordt dagelijks mee gereden). Deze plug-in hybride combineert sportieve prestaties met comfortabel en zuinig rijden. Ideaal voor zowel lange ritten als dagelijks gebruik.
Auto rijdt en schakelt uitstekend en is altijd goed onderhouden. Luxe uitstraling, ruime SUV en voorzien van veel comfort en moderne opties.
Belangrijkste gegevens:
* Kilometerstand: 127.600 km (loopt nog op)
* Plug-in hybride
* Automaat
* Ruime en comfortabele SUV
* Goed onderhouden
* Dagelijks in gebruik
Perfecte auto voor wie luxe, ruimte en rijcomfort zoekt.Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Voor meer informatie neem gerust contact op.
Op afspraak 7 dagen per week geopend.
Inruil mogelijk.
voor een inruilvoorstel kunt een bericht of email sturen naar:
info@bdcartrading.nl graag met een paar foto's.
Voor ons gehele aanbod kijk op www.bdcartrading.nl
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































