
BMW X5 - XDrive45e High Executive / LASER / M PAKKET / HUD / PANO / LUCHTVERING / B&W
Algemeen
| Prijs | € 62.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 66.185 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-866-HT |
| Datum deel 1 | 01-06-2022 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 210 kW (286 PK)
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 75 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 275/35 R22
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 22 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achterruit apart te openen
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED koplampen met laser
- LED mistlampen
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 360 camera
- Achterklep elektrisch
- Achterruit apart te openen
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay
- Bluetooth
- Botswaarschuwing
- Bowers Wilkins
- Camera voor
- DAB+
- draadloze laadfunctie telefoon
- Driving Assistant (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Verkeersbord detectie)
- Elektrische ramen achter
- Extra getint glas
- Flippers
- Front camera
- Head-up display
- Head Up Display
- Keyless Entry
- Keyless start
- KIWA Alarmklasse 3
- koplampen adaptief
- Lane assist
- Laserverlichting
- M aerodynamica
- Memory stoelen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor -achter
- Start/Stop
- Stoelmassage
- Zwarte hemel
Op deze website kunt u ons aanbod vinden met een beschrijving en uitgebreide fotoreportage om een goede indruk te krijgen. Voor een levensechte indruk bent u natuurlijk op afspraak van harte welkom.
Onze mogelijkheden:
- Financiering op aanvraag zowel privé als zakelijk
- Alle Inruil is mogelijk bij ons
- Op onze auto's zit een garantie in overleg
- Bezichtiging in de avond en in het weekend op afspraak, bel ons gerust!
- SH Automotive is RDW erkend
Kom eens langs, en beleef het. Wij staan klaar om u te helpen!
Met vriendelijke groet,
Stan
+31 (0)657939361
SH Automotive
E-mail: info@sh-automotive.nl
Website: www.sh-automotive.nl
( zet- drukfouten voorbehouden )
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























