
BMW X5 - XDrive50e M-Sport | Softclose | Pano | Trekhaak | Luchtvering | Carbon | Brooklyn Grey
Algemeen
| Prijs | € 86.900 |
| Bouwjaar | Mei 2024 |
| Kilometerstand | 22.906 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 02 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KHV-31-F |
| Datum deel 1 | 02-05-2024 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Brooklyn Grey Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 2395 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 33 |
| Introductiejaar | augustus 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 145 kW (197 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 110 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 265/50 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 200 x 176 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 29 kWh
Stekkeraansluiting: Type 3
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3 l/100km (1 op 33,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Leaseprijs: € 1.032 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 295): Prestige afleverpakket: Afleveringspakket omvat: - tenminste €30,- brandstof - ARN kosten - RDW leges en tenaamstellen - Detailing/poetsen - Onderhoudsbeurt of recent onderhoud - APK van tenminste een half jaar
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Metallic lak
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Autonome parkeerfunctie
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
-
- Adaptieve bochtverlichting
- Ambiance verlichting
- Bekerhouders verwarmd en gekoeld
- Carplay Android auto
- Climate control in 3 zones
- Curved display (facelift)
- Elektrische parkeerrem
- Head-up display
- Head-up display
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Speciale kleur
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen)
- Travel Pack (Elektrisch glazen panorama-dak, Zonnescherm zijruiten)
- Trekhaak automatisch inklapbaar
- Virtual cockpit
- Warmtecomfort pakket (Achterbank verwarmd, Stuurwiel verwarmd)
= Bijzonderheden =
Ervaar extreme luxe en comfort met deze BMW X5 xDrive50e plug-in hybride van 2024. Deze ultieme SUV is dealer onderhouden en direct afkomstig van de eerste eigenaar. Hij onderscheidt zich door zijn kleur, bodykit en uitlaten.
Bel nu voor een afspraak.
Laat je nu bij ons vrijblijvend informeren over het leasen van deze BMW. Dat gaat heel makkelijk en kan al vanaf €1.032,- per maand. De btw hoef je niet te betalen aangezien het een marge-auto betreft.
De afgebeelde 818M style wielen zijn leverbaar tegen meerprijs.
Omschrijving:
Bouwjaar: 2024
Km-stand: 22.906
Brandstof: Benzine/elektro (plug-in)
Transmissie: Automaat
Prijs: €86.900,-
Leasen vanaf: €1.032,- p/m
Wij werken bij voorkeur op afspraak. Zo hebben we voor u alle tijd voor een bezichtiging, proefrit en advies op maat.
Onze standaard openingstijden zijn:
Maandag: 09:00- 17:00
Dinsdag: 09:00- 17:00
Woensdag: 09:00- 17:00
Donderdag: 12:00- 17:00
Vrijdag: 09:00- 17:00
Zaterdag: 12:00- 15:00
Zondag: Gesloten
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































