
BMW X5 - xDrive50e Pano-22"-Head up-H&K-Massage/vent/Sport seats-Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 75.900 |
| Prijs excl. BTW | € 62.765 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 99.817 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-977-HX |
| Datum deel 1 | 12-06-2023 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,80 sec |
| Motorvermogen | 360 kW (489 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2395 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 125 |
| Introductiejaar | april 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2023 - 2026
Modelcode: G05
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 360 kW (489 PK)
Vermogen elektromotor(en): 145 kW (197 PK)
Vermogen brandstofmotor: 230 kW (313 PK)
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 110 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 200 x 176 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 29 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 3
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3 l/100km (1 op 33,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 19 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Garantie
Garantie: Volledige garantie
Garantie: 15.000 km
Garantie: Datgene wat als eerst bereikt is, is van toepassing.
Productveiligheid
Fabrikant: Brandsen Auto B.V. Albert Plesmanstraat 34 3772MN BARNEVELD, NL 0342751109 http://www.brandsenauto.nl info@brandsenauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Koelbox
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort plus-pakket (Airco separaat achter, Comfortstoel(en), Extra getint glas achter, Geluidsisolerend glas, sluitbekrachtiging, Stoel ventilatie voor, voorstoel(en) elektrisch verstelbaar, Voorstoel(en) met massagefunctie)
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (Cruise control adaptief met stop&go, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Exclusive-pakket (Lederen interieurdelen, Voorstoel(en) met massagefunctie)
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- Innovation Pack (Achteropkomend verkeer waarschuwing, Audio installatie premium, Cruise control adaptief met stop&go, Dodehoek detector, Head-up display, Koplampen adaptief, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, Verkeersbord detectie, Vervolgbotsing preventie)
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- microvezel bekleding
- M Sportpakket (hemelbekleding donker, M Aerodynamica, Sportonderstel, sportstuur leder, zwarte (glans) exterieur delen)
- M Sportpakket Pro (Koplampen adaptief, sportuitlaat, zwarte (glans) exterieur delen)
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- sportstuur leder
- sportuitlaat
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen)
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Travel Pack (Elektrisch glazen panorama-dak, Zonnescherm zijruiten)
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Warmtecomfort pakket (Achterbank verwarmd, Koelbox, stuur verwarmd)
- zwarte (glans) exterieur delen
De getoonde prijs is inclusief het benodigd onderhoud en 6 maanden garantie. Het inruilen van uw huidige auto behoort tot de mogelijkheden. Bel voor de zekerheid even voordat u komt, dan weet u zeker dat de gewenste auto nog op voorraad is. Financiering of lease? Met onze eigen leasemaatschappij zijn we erg flexibel qua mogelijkheden. Onze verkopers vertellen u er graag meer over!
Autobedrijf Brandsen heeft ruim 30 jaar ervaring op autogebied, en daarmee de kennis in huis om u een gedegen advies te geven over de aankoop van uw auto. Ook beschikken wij over een moderne werkplaats, waar wij uw auto vakkundig onderhouden of in topconditie herstellen. We doen ons uiterste best om alle informatie zo accuraat en actueel mogelijk te houden. Onze excuses als er desondanks een onjuist gegeven wordt getoond.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















