
BMW X5 - xDrive50e | PANORAMADAK | ACHTERBANKVERWARMING | INDIVIDUAL VOLLEDER MERINO | HEAD UP | 36
Algemeen
| Prijs | € 84.900 |
| Prijs excl. BTW | € 70.210 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2024 |
| Kilometerstand | 68.961 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 05 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JVK-38-K |
| Datum deel 1 | 05-04-2024 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,80 sec |
| Motorvermogen | 360 kW (489 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon-schwarz (416) |
| Gewicht | 2395 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 33 |
| Introductiejaar | augustus 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Rijnstraat 32C
4191CL Geldermalsen
0345-573556
https://www.autobedrijfvanmourik.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Modelcode: G05
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 102 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.200 kg
Afmetingen (LxB): 494 x 200 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 30 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 4 uur en 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Leather Merino black (PVASW)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 19 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 1.489 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 1.349 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Exclusief Afleverpakket (€ 1.195 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 12 maanden / 15000 KM vrij van onderhoud
- Health Check batterij EV/ HEV / PHEV
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 12 maanden / 15000 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Health Check batterij EV/HEV/PHEV, Nieuwe APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- Innovation pack (audio installatie premium, head-up display, kruisend verkeer detectie, uitstap waarschuwing, verkeersbord detectie, achteropkomend verkeer waarschuwing, dodehoek detectie, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- keyless entry
- kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 22"
- luchtvering
- Luxe lederen bekleding
- metaalkleur
- M Sportpakket (hemelbekleding donker, houtafwerking interieur, M Aerodynamica, glans exterieur delen, lederen sportstuur)
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor voor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuurwiel multifunctioneel
- Travel Pack (elektrisch glazen panorama-dak, zonnescherm zijruiten)
- voorstoelen verwarmd
- Warmtecomfort pakket (achterbank verwarmd, stuurwiel verwarmd)
- 12 Maanden Wettelijke garantie
- aanhanger manoeuvreerhulp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- armsteun voor
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- dimlichten automatisch en regensensor
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- geluidsimulator
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- ruitensproeiers verwarmbaar
- smartphone entry
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























