Let op! Geld lenen kost geld
BMW Z3 Roadster - 1.9 1.9 - AutoWereld.nl
 

BMW Z3 Roadster - 1.9

1997, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Groen
€ 6.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 203.126 km

Algemeen

Prijs € 6.950
Bouwjaar 1997
Kilometerstand 203.126 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 23 mei 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken RD-DR-92
Datum deel 1 24-01-1997
Topsnelheid 205 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 9,50 sec
Motorvermogen 103 kW (140 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1895 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Groen
Oorspronkelijke kleur Groen
Gewicht 1160 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar maart 1996
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf Mazier
Harderwijkerweg 189

3852AC Ermelo

0341455400

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Startonderbreker
Comfort
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Stuurbekrachtiging
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.435 kg
Wielbasis: 245 cm
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 205 km/u
Emissieklasse: Euro 2
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Toerenteller

Exterieur
- Metallic lak

Veiligheid
- Airbag passagier

Overig
- Cabriolet

= Bijzonderheden =

Lekker genieten van het mooie weer in deze klassieke, sportieve cabrio? Onze klant heeft ons gevraagd om zijn BMW Z3, na vele jaren met plezier te hebben gereden, voor hem te verkopen. Met pijn in zijn hart, dat wel! Omdat hij verhuisd is en de auto nu niet meer binnen gestald kan worden moet hij noodgedwongen afscheid nemen. Alhoewel dat niet in het onderhoudsboekje terug te zien is heeft hij van 2013 jaarlijks, aantoonbaar, het onderhoud bij ons gehad. De cabriokap is in 2018 vervangen. Als extra is er een hardtop bij. De motorkap heeft wel wat aandacht nodig, de blanke laklaag is hier van los gelaten op sommige plekken.
Om dat wij de auto voor een klant verkopen betreft het hier een consignatieverkoop!

Vraag naar onze afleverpakketten en garantiemogelijkheden of kijk op www.mazier.nl .
Daar vindt u ook onze openingstijden! Wij zijn namelijk ook wel eens onderweg om voor u de juiste auto te vinden!
Autobedrijf Mazier is een universeel BOVAG bedrijf en is gespecialiseerd in Opel, maar ook elk ander merk auto hebben of vinden wij voor u.
Vanaf 2023 richten wij ons op in- en verkoop van nieuwe en gebruikte auto's en hebben wij geen werkplaats meer voor onderhoud en reparatie.
Natuurlijk zorgen wij er wel voor dat de auto die u bij ons koopt technisch in goede staat wordt afgeleverd.
Elke auto die wij verkopen wordt standaard afgeleverd met een nieuwe APK keuring tenzij anders overeengekomen.
Met onze jarenlange ervaring hebben wij service hoog in het vaandel staan. Autobedrijf Mazier: de garage die zijn vak verstaat!!

Disclaimer: Wij hebben ons uiterste best gedaan om alles wat van toepassing is te vermelden in de advertentie. Ook wij maken wel eens een vergissing, daarom kan aan de tekst in de advertentie geen rechten worden ontleend.

Hoeveel kost een BMW Z3 Roadster verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Mazier

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken