
BMW Z8 - roadster + hardtop M1083
Algemeen
| Prijs | € 187.500 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 79.901 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4941 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
Extra informatie
GVW: 1.585 kg
Topsnelheid: 250 km/u
Interieurkleur: Rood
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Metropole Classics BV Meubellaan 1 6651KV DRUTEN, NL 0031653328817 http://www.metropole.nl sales@metropole.nl
De BMW Z8 (E52) is een tweedeurs roadster, geproduceerd door het Duitse automerk BMW en ontworpen door een team van ontwerpers onder leiding van Chris Bangle, waarvan Henrik Fisker wel de bekendste is. De superauto is het productiemodel van de BMW Z07, die in 1997 als conceptcar uit kwam. De Z8 werd geïntroduceerd op de 1999 Frankfurt Motor Show en werd vanaf april 2000 tot juli 2003 gemaakt. De ontwerpers van de Z07, die de wagen op de 1997 Tokyo Motor Show voorstelden, waren geïnspireerd door de BMW 507, een populaire maar zeldzame sportwagen uit de jaren vijftig. Omdat de Z07 zeer goede commentaren kreeg, hebben ze bij BMW besloten om de wagen bijna ongewijzigd, maar met een andere naam, te gaan produceren.
Specificaties
De BMW Z8 kwam alleen uit met een 4.9L V8 benzinemotor die 400 pk (294 kW) levert, samen met een handgeschakelde zesversnellingsbak. Deze motor werd door BMW Motorsport gebouwd en zat ook in de E39 M5. Hij accelereert van stilstand naar 100 km/u in 4,7 seconden. Hij heeft een gelimiteerde topsnelheid van 250 km/u, maar ongelimiteerd zou hij 300 km/u kunnen rijden. Remmen van 100 km/u tot 0 km/u doet hij in 2,5 seconden.
Deze hier gepresenteerde Z8 is een in Duitsland uitgeleverde auto. Hij is geleverd in Titan Silber. Het is nog steeds een prachtige auto met een rood/zwart interieur. Voor de rest is alles standaard in deze super auto en zo hoort het ook. Deze BMW heeft 78 dkm. gereden en rijdt nog steeds als nieuw. Deze super auto wordt aangeboden voor een scherpe prijs!
Extra opties:
0672 CD-wisselaar 6-voudig
0818 Hoofdschakelaar batterij
0863 Dealergids Europa
Duits kenteken.
Metropole is uniek , het is 30.000m2 automotive experience, met meer dan 400 auto's en vrachtwagens. Het museum is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 10:00 tot 16:00. De showroom is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00, zaterdags van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij zitten 25 km van de Duitse grens en zijn heel gemakkelijk bereikbaar via de snelweg.
We kunnen ook transport voor de auto regelen over de hele wereld.
Wir sprechen Deutsch, we speak English, en natuurlijk ook Nederlands.
Hoeveel kost een BMW Z8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























