Let op! Geld lenen kost geld
Chevrolet Camaro - USA 5.7 V8 Sharknose Coupe - AutoWereld.nl
 

Chevrolet Camaro - USA 5.7 V8 Sharknose Coupe

1970, Benzine, Handgeschakeld, Coupé, Oranje
€ 24.750
50.000 km

Algemeen

Prijs € 24.750
Bouwjaar 1970
Kilometerstand 50.000 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 4
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken 99-79-HF
Datum deel 1 01-07-1970
Motorvermogen -
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud 5700 cc
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Oranje
Oorspronkelijke kleur Oranje
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

HD USA CARS
Hoek 14

6088ES Roggel

0475-498200

https://www.hdusacars.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Getint glas
Comfort
  • Lederenbekleding
  • Stuurbekrachtiging

Extra informatie

Interieurkleur: Zwart
Motorrijtuigenbelasting: geen

= Aanvullende opties en accessoires =

- Toerenteller
- Verstelbare stuurkolom

= Bijzonderheden =

De nieuwe V8-motor en handgeschakelde 4-versnellingsbak maken deze 1970 Chevrolet Camaro Sharknose Coupe tot een auto die vooral draait om puur rijden. De lange neus, lage houding en klassieke lijnen geven precies de uitstraling waar veel liefhebbers van een vroege Camaro naar zoeken. Daarbij zorgt de combinatie van een verse V8 en een handbak voor een directe en betrokken rijervaring die goed past bij het karakter van deze Amerikaanse klassieker.

Deze Chevrolet Camaro is een auto voor wie graag zelf schakelt en geniet van het mechanische gevoel dat moderne auto's vaak missen. De Sharknose-uitvoering geeft hem bovendien een herkenbare en tijdloze uitstraling. De auto staat nu nog op Duits kenteken, maar is zonder extra kosten te registreren op een Nederlands kenteken.

Naast verkoop biedt HD USA Cars onderhoud en reparatie voor alle Amerikaanse auto’s. Onze werkplaats kan u helpen op het gebied van motor- en aandrijftechniek, brandstof-, elektronica- en tuningsystemen, airconditioningcontrole, APK-keuring, revisie en nog veel meer.
Wij zijn specialist in LPG inbouw. LPG (autogas) is een schone en betrouwbare brandstof. Door de lagere CO2-uitstoot is deze brandstof minder milieubelastend dan diesel of benzine. Ook is LPG een prijsgunstige brandstof. Wij hebben veel ervaring met het inbouwen van een LPG tank en alle benodigdheden voor een goede LPG installatie bij verschillende soorten Amerikaanse automerken.

Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt U contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0475498200).

Hoeveel kost een Chevrolet Camaro verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met HD USA CARS

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken