
Chevrolet Camaro - USA Coupe 6.2i V8 Automaat Supercharged 620PK 2SS Edition Brembo Stabilitrack Schuifdak
Algemeen
| Prijs | € 69.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 39.640 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZH-472-Z |
| Datum deel 1 | 07-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 290 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,40 sec |
| Motorvermogen | 456 kW (620 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 6162 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Red Rock (rood metallic) |
| Gewicht | 1684 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2019
Technische informatie
Koppel: 617 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 72 liter
Acceleratie (0-100): 4,4 s
Topsnelheid: 290 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.120 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 190 x 135 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 252 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,1 l/100km (1 op 9,0)
Brandstofverbruik in de stad: 17 l/100km (1 op 5,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Lichtmetalen velgen 20"
- Schuif-/kanteldak
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Keyless entry
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia systeem
- Spraakbediening
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rokersvrije auto
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Rijstrooksensor
Overige
- Alarminstallatie SCM
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Getint glas warmtewerend
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
= Bijzonderheden =
VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF NEDERLANDS KENTEKEN, BPM, RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE
Deze auto is net bij ons binnengekomen. Meer foto's volgen nog.
Van liefhebber, voor liefhebber!! Deze zeldzame Camaro 6.2i V8 Automaat is voorzien van een Magnusson Supercharger waardoor het vermogen is toegenomen van 460Pk naar maar liefst 620PK. De auto is nog zo goed als nieuw en voorzien van alle fabrieks-opties die er in 2017 beschikbaar waren.
Historie: Deze unieke Chevrolet Camaro is in juni 2017 nieuw in België afgeleverd (deze is ook voor Europa gebouwd) en in januari 2020 is deze auto door Nefkens GM naar Nederland gehaald en afgeleverd aan de eerste Nederlandse eigenaar. Dit was een echte liefhebber die de auto alleen bij mooi weer heeft gebruikt. De rest van de tijd stond deze in een verwarmde garage.
Deze eigenaar heeft de auto verder op smaak laten brengen door er een Magnusson Supercharger op te laten monteren door een bekende Nederlandse specialist op het gebied van het tunen van USA Muscle Cars. Hierdoor heeft deze auto nu echt bruut veel vermogen beschikbaar en voel je iedere kilometer dat je met iets heel speciaals onderweg bent.
Verder nog extra op deze auto: Camaro Sideskirt-set en frontlip spolier in piano Black, Diffusor achterbumper in carrosseriekleur gespoten, Chevrolet logo's voor en achter Blacked out en een elektrisch bedienbaar schuifdak vanaf de fabriek.
De auto is schadevrij, niet gebruikt voor verhuur. Tevens zijn de originele boekjes en beide sleutels aanwezig. Wij leveren deze auto nu zonder meerprijs af inclusief een onderhoudsbeurt volgens schema en 12 Maanden Bovag Garantie.
De extra uitrusting die aanwezig is op deze meest luxe Camaro 2SS t.o.v. de goedkopere versies bevat o.a.:
- Head-Up Display met digitale kleurenweergave voor voertuigsnelheid, geselecteerde versnelling, G-kracht, audiosysteeminformatie, grootlichtindicator, kompas, buitentemperatuur, richtingaanwijzers, toerenteller, voertuigmeldingen en telefooninformatie
- Bose premium audiosysteem met 9 luidsprekers
- Android Auto en Apple CarPlay
- Interieurverlichting met spectrumweergave en 24 verschillende kleuren
- Geheugenpakket: geheugen voor 2 posities voor de 8-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel en buitenspiegels
- Automatische klimaatregeling met twee zones en individuele klimaatinstellingen voor bestuurder en voorpassagier, aparte bedieningselementen voor de passagier en weergave van de buitentemperatuur
- Verwarmde en geventileerde lederen stoelen voor bestuurder en voorpassagier
- Aluminium accenten op de deurpanelen en de versnellingspook
- Verlichte instaplijsten met Camaro logo
- Draadloos opladen mobiele telefoon
Verder nog voorzien van:
- De auto kan met de sleutel op afstand gestart worden zodat het interieur van de auto voor vertrek alvast kan opwarmen of gekoeld worden.
- StabiliTrak elektronisch stabiliteitscontrolesysteem met tractiecontrole
- Sperdifferentieel achter
- Brembo Performance schijfremmen op alle vier wielen met ABS en 4-zuigers, zowel voor als achter
- HID-koplampen met LED-signatuur en automatische exterieurverlichting
- LED-dagrijverlichting
- 20-inch lichtmetalen velgen met 5 spaken in black (20" x 8,5" voor, 20" x 9,5" achter)
- Goodyear Eagle F1 High Performance banden in de maten 245/40-20 voor en 275/35-20 achter
- Boordcomputer met 8-inch diagonaal, configureerbaar kleurendisplay
- Chevrolet MyLink3-radio met 8-inch kleuren-Touch screen
- Dubbele roestvrijstalen sportuitlaat met glanzende uiteinden
- Achterklepspoiler in carrosseriekleur
- Rijmodus-selector met 4 standen: Sneeuw/IJs, Tour, Sport en Circuit
- LED-dagrijverlichting
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersinformatiecentrum met kleurendisplay
- Met leer bekleed stuurwiel met afgeplatte onderkant en bedieningselementen op het stuur voor audio en cruisecontrol
- Sportieve kuipstoelen voorin met 8-voudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel en 6-voudig elektrisch verstelbare passagiersstoel
* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.
Welkom bij ’t Jan Scholten Team!
Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.
Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.
Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.
Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.
Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!
Hoeveel kost een Chevrolet Camaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































