
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Feel
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 143.260 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NF-983-D |
| Datum deel 1 | 10-01-2017 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
GVW: 1.500 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 295): Afleverinspectie inclusief onderhoud en APK.: Kosten afleverinspectie met kleine beurt, nieuwe apk keuring en €295,- Rijklaarmaakkosten-pakket inclusief onderhoud volgens fabrieksspecificatie's, nieuwe APK, Bovag 40 punten check. Let op dit zijn optionele kosten. Het vervangen van de distributieriem (indien nodig) valt niet binnen het afleverpakket. Inruil/financiering mogelijk. Bezichtiging buiten openingstijden (ook op zondag en in de avonduren) is mogelijk na telefonische afspraak. Informatie buiten openingstijden, 7 dagen per week tot 22.30 tel:06-51204900. Auto Centrale Alkmaar Berenkoog 3 1822 BH ALKMAAR
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Pack Navigatie (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Citroen C4 Cactus. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
U kunt het audiosysteem en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Kosten afleverinspectie met kleine beurt, nieuwe apk keuring en €295,- Rijklaarmaakkosten-pakket inclusief onderhoud volgens fabrieksspecificatie 's, nieuwe APK, Bovag 40 punten check en 12 maanden Bovag garantie €1.295,- Let op dit zijn optionele kosten. Het vervangen van de distributieriem (indien nodig) valt niet binnen het afleverpakket. Inruil/financiering mogelijk. Bezichtiging buiten openingstijden (ook op zondag en in de avonduren) is mogelijk na telefonische afspraak. Informatie buiten openingstijden, 7 dagen per week tot 22.30 tel:06-51204900. Auto Centrale Alkmaar Berenkoog 3 1822 BH ALKMAAR
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























