
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Feel
Algemeen
| Prijs | € 11.450 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 98.033 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-174-LK |
| Datum deel 1 | 08-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 171 x 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket 1
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Apple Carplay/ Android Auto
- Pack Navigatie (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Spraakbediening)
- Pack Relax (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Keyless entry, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor, Spraakbediening)
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Citroen C4 Cactus. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Door het glazen panoramadak heeft u een weidse zichthoek en geniet u van licht en een gevoel van ruimte. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem wijst de weg! Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De uitrusting van deze auto is met regensensor, cruise control, keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Interesse voor deze Citroen C4 Cactus? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































