
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Shine 101Dkm, Clima, Carplay, Pano, Navi, Stoelvw, PDC & Cam, LM, nw. APK – I
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 101.287 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-749-GZ |
| Datum deel 1 | 21-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2018 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.575 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 173 x 154 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Car Outlet Hoogeveen BV Marconistraat 15-17 7903AG HOOGEVEEN, NL 0528-217778 http://www.caroutlethoogeveen.nl info@caroutlethoogeveen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 17" Lichtmetalen wielen CROSS (ZH57)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit (VD10)
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Pack City Camera (UB09)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 UITSLUITEND OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Bekijk ook onze andere advertenties voor nog meer SCHERP GEPRIJSDE AUTO's !
DOOR DE GROTE HOEVEELHEID BERICHTEN DIE WIJ DAGELIJKS KRIJGEN KUNNEN WE HELAAS NIET ALTIJD SNEL REAGEREN, DAAROM GRAAG BELLEN BIJ SERIEUSE INTERESSE. OP BIEDINGEN WORD NIET GEREAGEERD.
Allerlei inruil is mogelijk bijvoorbeeld ook uw boot, caravan, motor, trike enz. enz. Wanneer u ons foto's mailt of via WHATSAPP naar ons toe stuurt kunnen wij u vaak al een prijs indicatie geven.
Wij hanteren GEEN AFLEVERINGS kosten en nieuwe APK is altijd bespreekbaar.
Wegens vele teleurstellingen RESERVEREN we GEEN auto's tenzij u onderweg bent.
ZEER SCHERPE INTERNET MEENEEM PRIJZEN!
Wij hebben voor deze werkwijze gekozen zodat we altijd auto's tegen scherpe handelsprijzen kunnen aanbieden en u nooit teveel betaald!
Uiteraard worden de auto's GRONDIG NAGEKEKEN en vaak APK GEKEURD voor ze te koop aangeboden worden. Kortom DUIDELIJK EN TRANSPARANT, maar vooral GOEDKOOP.
Onze advertenties zijn onder voorbehoud van drukfouten. Voor meer vragen kunt u ook altijd bellen, mailen of een WHATSAPP bericht sturen.
Vriendelijke groet,
John
Car Outlet Hoogeveen
06 2992 0506
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN OP ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























