
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Shine Automaat Cruise Pano Stoelverwarming Navi Airco Achteruitrij Camera Led
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 177.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JP-619-X |
| Datum deel 1 | 24-05-2016 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 950 kg |
| Trekgewicht max | 725 kg |
| Trekgewicht onger. | 525 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.510 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- 2 sleutels
- 2e eigenaar
- Achteruitrij camera
- Apple Android scherm voor Navi
- ASC systeem
- Blue & Me systeem
- Bluetooth Telfoon
- City Steering
- DAB+ Radio CD
- Dagrijverlichting
- Groot scherm
- Leder stuur
- LED Light Bar
- LED Verlichting
- Leren pook
- Met A/V-aansluiting
- Met startblokkering
- Middenarmsteun
- Mistlampen voor
- Nationale Autopas
- Pack City (Achteruitrijcamera)
- Park Assist Pack (Parkeer-assistent, Parkeersensor voor)
- PDC Parkeersensoren
- Radio met USB en AUX
- Speciale kleur
- Start Stop
- Start Stop Eco System
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelvermarming
- Telefoon
- Toerenteller
- USB Aansluiting
- Verwarmde voorruit
- Xenon met koplampwassers
= Bijzonderheden =
Deze Citroen C4 Cactus komt uit 2016, werd geleverd van 01-01-2015 tot 30-03-2018 en kostte toen € 23.010,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2016 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 60 kW (82 PK) en een cilinderinhoud van 1199 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 172 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 15 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4,3 liter per 100 km en hij weegt 950 kg. De APK is geldig tot 12-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Wij zijn een autobedrijf dat 10 jaar bestaat en al een grote klantenkring heeft opgebouwd. Gespecialiseerd in kleinere en zuinige auto's voor de normale beurs. De voorraad is altijd rond de 100 auto's en wij hebben ze in alle kleuren, 3- of 5-drs. Uiteraard hebben wij ook gezinswagens, MPV's en SUV's staan. Kijkt u even op uw gemak op onze site www.autohuisjacobs.nl. De koffie staat klaar dus u kunt ook gerust langskomen. Wij leveren alle auto's met APK en een proefrit is mogelijk. Inruil van auto, brommobiel, motor, scooter of boot is uiteraard mogelijk. Bel altijd even van te voren of de auto er nog is.Onze locatie in Sint Philipsland is alleen op afspraak open .Mvg Autohuis Jacobs
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























