
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Shine | Bluetooth telefoonvoorbereiding | DAB ontvanger | Dakrails
Algemeen
| Prijs | € 6.430 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 109.526 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HK-199-V |
| Datum deel 1 | 26-11-2015 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - mrt. 2018
Referentienummer: 3184368
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 50 liter
Topsnelheid: 167 km/u
GVW: 1.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 154 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket PW 12 mnd € 995,-:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995,- garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1040 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-11-2015
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
Uitrusting
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























