
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Shine | Dealer onderhouden | Camera | Navigatie | Cruise Control en meer
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 114.851 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RP-111-V |
| Datum deel 1 | 30-01-2018 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Basislak olive brown |
| Gewicht | 995 kg |
| Trekgewicht max | 825 kg |
| Trekgewicht onger. | 545 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.555 kg
Afmetingen (LxB): 416 x 173 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Stof mica grey, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 100 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
Reiniging binnen & buiten
Technische controle
12 maanden wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Navigatiesysteem full map
- Pack City (achteruitrijcamera)
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Aangeboden zeer mooie en goed onderhouden Citroën C4 Cactus.
Deze auto heeft een volledig aantoonbare dealer onderhoud, de distributieriem is reeds vervangen bij 91.000 km, laatste grote beurt is uitgevoerd in januari 2026 bij 109.601.
Bent u op zoek naar een andere auto? Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte auto's van hoge kwaliteit. Op onze website staat een overzicht van de auto’s die wij momenteel op voorraad hebben. Staat uw droomauto er niet tussen? Laat het ons gerust weten, wij gaan met alle plezier aan de slag met uw zoekopdracht. Wij hebben een uitgebreid netwerk van partners waar wij al vele jaren mee samenwerken.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf.
Interesse in een bezichtiging? Dan verzoeken wij u vriendelijk om een afspraak met ons te maken. Wij werken uitsluitend op afspraak.
Financiering nodig? Ook dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij vertellen u uiteraard graag alles over de auto, maar daarnaast kunnen we u ook informeren over de meest aantrekkelijke financiële mogelijkheden.
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Wij zijn telefonisch en per whatsapp bereikbaar op : 06-11223422
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























